Domy gotowe

Domy gotowe z półki WOLF Haus

Marzysz o budowie własnego domu? Masz w planach inwestycję deweloperską? Odkryj kolekcję domów gotowych z półki WOLF i ciesz się dodatkowymi korzyściami – jeszcze szybszą realizacją i niższymi kosztami budowy.

Prefabrykowane gotowe domy z półki WOLF to seria wyselekcjonowanych i pieczołowicie dobranych autorskich projektów domów WOLF Haus, cieszących się największym uznaniem naszych Klientów. Propozycja ta została stworzona z myślą o osobach poszukujących sprawdzonych i jakościowych rozwiązań, ceniących sobie oszczędność czasu – zarówno inwestorów prywatnych, jak i deweloperów – w celu maksymalnego ułatwienia i usprawnienia procesu realizacji inwestycji.

Wyjątkowa kolekcja składa się z 8 unikatowych projektów, opracowanych w każdym centymetrze przez nasz zespół architektów. Odpowiadają one na różne potrzeby użytkowe, preferencje i oczekiwania – wśród nich znajdują się zarówno prefabrykowane gotowe domy parterowe i piętrowe, jak również te z poddaszem użytkowym. Projekty dostępne są od ręki, gwarantując nie tylko szybsze rozpoczęcie budowy, ale też niższe koszty.

Filtry

Liczba pokoi

Powierzchnia

Rodzaj dachu

Dodatkowe pomieszczenia

Resetuj

Cennik gotowych domów

Na cenę ma wpływ sam rodzaj domu (parterowy, z poddaszem użytkowym bądź piętrowy) uwzględniony w projekcie garaż. Zachęcamy do zapoznania się z projektami na stronie lub o kontakt bezpośrednio z naszymi specjalistami.

W WOLF Haus przyświeca nam cel, aby łączyć jak najwyższą jakość naszych rozwiązań z przystępną cenowo ofertą – co nabiera szczególnego znaczenia zwłaszcza dziś, w coraz bardziej wymagających czasach wzrostów cen materiałów i energii. Wybierając jeden z opracowanych projektów z tej kolekcji, zyskujesz nie tylko oszczędność czasu, ale i gotówki – odpowiednio dobrana konstrukcja i układ gwarantują niższe koszty budowy, dzięki czemu cena gotowych domów jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Projekty gotowych domów

W WOLF Haus czekają na Ciebie różne rozwiązania – projekty gotowych domów parterowych, piętrowych i z poddaszem. Odpowiadają one na różne na różne potrzeby użytkowe, a ponadto wpisują się w rozmaite koncepcje architektoniczne i style. Znajdziesz u nas zarówno propozycje doskonale oddające ducha wielkomiejskiego krajobrazu, jak i te harmonijnie współgrające z naturą czy małomiasteczkowym otoczeniem.

Projekty domów gotowych WOLF to autorskie i wyjątkowe rozwiązania, stworzone przez zespół naszych ekspertów. Dopracowane z dbałością o detale, nie tylko cieszą oko ciekawym designem, ale przede wszystkim zapewniają wysoki komfort zamieszkania, pełną ergonomię i energooszczędność.  Każda jedna inwestycja realizowana jest z użyciem ciężkiego prefabrykatu drewnianego i wyselekcjonowanych podzespołów oraz autorskiej, niemieckiej technologii i opatentowanych rozwiązań. Dzięki temu, nasze domy gwarantują nie tylko doskonałą jakość i solidność, ale również energooszczędność i znakomity mikroklimat – zdrowy i przyjazny wszystkim domownikom.

Gotowe domy

Kto może skorzystać z oferty gotowych domów WOLF Haus? Jeśli masz działkę oraz dysponujesz dokumentami formalno-prawnymi (m.in. wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego), nasze portfolio prefabrykowanych domów gotowych jest dla Ciebie.

Masz trudności z podjęciem decyzji? Nie wiesz, który projekt będzie pasował do Twojej działki? Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością udzielą Ci bezpłatnych porad, pomogą w wyborze i sprawdzą, czy parametry wybranego gotowego domu wpisują się w obowiązujące dla Twojej działki warunki zabudowy lub plan miejscowy.

Dowiedz się więcej: Projekty domów gotowych z półki_WOLF Haus – warunki