Domy gotowe

Domy gotowe z półki WOLF Haus

Marzysz o budowie własnego domu? Masz w planach inwestycję deweloperską? Odkryj kolekcję domów gotowych z półki WOLF i ciesz się dodatkowymi korzyściami – jeszcze szybszą realizacją i niższymi kosztami budowy.

 

Prefabrykowane gotowe domy z półki WOLF to seria wyselekcjonowanych i pieczołowicie dobranych autorskich projektów domów WOLF Haus, cieszących się największym uznaniem wśród naszych Klientów. Ta innowacyjna propozycja została stworzona specjalnie dla osób poszukujących sprawdzonych i wysokiej jakości rozwiązań, które cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale także oszczędność czasu. Oferujemy ją zarówno inwestorom prywatnym, pragnącym zrealizować marzenie o własnym domu, jak i deweloperom, chcącym usprawnić proces realizacji inwestycji.

WOLF_Nowoczesna stodoła dom prefabrykowany 4

Poznaj naszą kolekcję

Kolekcja gotowych domów WOLF to rezultat wieloletniego doświadczenia i ekspertyzy naszych architektów. Każdy projekt został starannie zaprojektowany, uwzględniając zarówno estetykę, funkcjonalność, jak i efektywność energetyczną. Dzięki temu możesz być pewien, że wybierając dom z tej kolekcji, inwestujesz w solidną i przemyślaną konstrukcję.

Decydując się na gotowy dom z półki WOLF, zyskujesz także dodatkowe korzyści w postaci skróconego czasu realizacji projektu. Ponieważ projekty są już gotowe, można przystąpić do budowy znacznie szybciej, eliminując czasochłonne etapy projektowania od podstaw. To także oznacza potencjalne oszczędności finansowe, gdyż krótszy czas budowy może wiązać się z mniejszymi kosztami związanymi z pracami budowlanymi i kosztami związanymi z dłuższym okresem budowy.

Dlatego, jeśli marzysz o posiadaniu wymarzonego domu lub planujesz inwestycję deweloperską, kolekcja gotowych domów z półki WOLF może okazać się idealnym rozwiązaniem, gwarantującym jakość, szybkość i efektywność realizacji Twojego projektu.

Wyjątkowa kolekcja składa się z unikatowych projektów, opracowanych w każdym centymetrze przez nasz zespół architektów. Odpowiadają one na różne potrzeby użytkowe, preferencje i oczekiwania – wśród nich znajdują się zarówno prefabrykowane gotowe domy parterowe i piętrowe, jak również te z poddaszem użytkowym. Projekty dostępne są od ręki, gwarantując nie tylko szybsze rozpoczęcie budowy, ale też niższe koszty.

Poznaj nasze wybrane projekty

Filtracja
Liczba pokoi
Garaż w bryle budynku
Metraż
remki a wolfhaus

WOLF_Remki A

4 pokoje
124 m2

WOLF_Simple

5 pokoi
143,1 m2

WOLF_Mini

4 pokoje
89,96 m2
Nowoczesna stodoła Wolfhaus

WOLF_Nowoczesna Stodoła

4 pokoje
85,94 m2

WOLF_Tiny 3

2 pokoje
55,92 m2

WOLF_Tiny 2

5 pokoi
108,60 m2

WOLF_Tiny

2 pokoje
55,92 m2
dom Mini 2 Wolf Haus

WOLF_Mini 2

4 pokoje
89,96 m2

WOLF_Sensation II

5 pokoi
140,06 m2

WOLF_Combino C

5 pokoi
158,42 m2

WOLF_Combino B

4 pokoje
159,55 m2
WOLF_Widny dom gotowy 2

WOLF_Widny

5 pokoi
156,65 m2
WOLF_Modo dom gotowy 2

WOLF_Modo

5 pokoi
120,05 m2
dom remki b wolfhaus

WOLF_Remki B

4 pokoje
97,04 m2

Cennik gotowych domów

Na cenę ma wpływ sam rodzaj domu (parterowyz poddaszem użytkowym bądź piętrowy) uwzględniony w projekcie garaż. Zachęcamy do zapoznania się z projektami na stronie lub o kontakt bezpośrednio z naszymi specjalistami.

W WOLF Haus przyświeca nam cel, aby łączyć jak najwyższą jakość naszych rozwiązań z przystępną cenowo ofertą – co nabiera szczególnego znaczenia zwłaszcza dziś, w coraz bardziej wymagających czasach wzrostów cen materiałów i energii. Wybierając jeden z opracowanych projektów z tej kolekcji, zyskujesz nie tylko oszczędność czasu, ale i gotówki – odpowiednio dobrana konstrukcja i układ gwarantują niższe koszty budowy, dzięki czemu cena gotowych domów jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Projekty gotowych domów

W WOLF Haus czekają na Ciebie różne rozwiązania – projekty gotowych domów parterowych, piętrowych i z poddaszem. Odpowiadają one na różne na różne potrzeby użytkowe, a ponadto wpisują się w rozmaite koncepcje architektoniczne i style. Znajdziesz u nas zarówno propozycje doskonale oddające ducha wielkomiejskiego krajobrazu, jak i te harmonijnie współgrające z naturą czy małomiasteczkowym otoczeniem.

Projekty domów gotowych WOLF to autorskie i wyjątkowe rozwiązania, stworzone przez zespół naszych ekspertów. Dopracowane z dbałością o detale, nie tylko cieszą oko ciekawym designem, ale przede wszystkim zapewniają wysoki komfort zamieszkania, pełną ergonomię i energooszczędność.  Każda jedna inwestycja realizowana jest z użyciem ciężkiego prefabrykatu drewnianego i wyselekcjonowanych podzespołów oraz autorskiej, niemieckiej technologii i opatentowanych rozwiązań. Dzięki temu, nasze domy gwarantują nie tylko doskonałą jakość i solidność, ale również energooszczędność i znakomity mikroklimat – zdrowy i przyjazny wszystkim domownikom.

Gotowe domy

Kto może skorzystać z oferty gotowych domów WOLF Haus? Jeśli masz działkę oraz dysponujesz dokumentami formalno-prawnymi (m.in. wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego), nasze portfolio prefabrykowanych domów gotowych jest dla Ciebie.

Masz trudności z podjęciem decyzji? Nie wiesz, który projekt będzie pasował do Twojej działki? Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością udzielą Ci bezpłatnych porad, pomogą w wyborze i sprawdzą, czy parametry wybranego gotowego domu wpisują się w obowiązujące dla Twojej działki warunki zabudowy lub plan miejscowy.

Dowiedz się więcej: Projekty domów gotowych z półki_WOLF Haus – warunki

Wypełnij formularz
i otrzymaj bezpłatną wycenę

  nasza polityka prywatności

  Dowiedz się więcej o Wolf Haus

  Niemiecka technologia

  Dzięki odpowiedniemu podejściu, zwiększamy efektywność energetyczną i trwałość naszych domów, gwarantując przy tym szybki czas budowy.

  czytaj dalej

  Galeria realizacji

  Niezliczone możliwości aranżacyjne, ogromny wybór materiałów – zobacz, jak wyglądają domy naszych klientów.

  czytaj dalej

  Certyfikowana jakość i bezpieczeństwo

  To dla nas priorytet. Dlatego dbamy o te aspekty, podlegając przy tym stałej kontroli niezależnych jednostek nadzorujących.

  czytaj dalej

  Kontakt

  Masz pytania? Zadzwoń! Nasz Zespół jest do Twojej dyspozycji.

  czytaj dalej