Projekty domów gotowych

Domy gotowe z półki_WOLF Haus

Czym są domy gotowe z półki_WOLF Haus?

Jest to seria wyselekcjonowanych i pieczołowicie dobranych autorskich projektów domów WOLF Haus, cieszących się największym uznaniem naszych Klientów. Oddajemy w Wasze ręce 6 gotowych projektów, wśród których znajdziecie domy parterowe, z poddaszem użytkowym oraz piętrowe.

Dlaczego z półki?

Bo projekty są dostępne od ręki, opracowane w każdym centymetrze przez nasz zespół Projektantów.

Co to oznacza dla Ciebie?

Że wybierając jeden z 6 projektów, oszczędzasz czas i pieniądze, bowiem decydując się na opracowany projekt, budowa Twojego domu rozpocznie się szybciej. Odpowiednio dobrana konstrukcja naszych projektów gotowych oraz układ, gwarantują przy tym niższe koszty budowy.

Realizację swoich marzeń masz na wyciągnięcie ręki. Sięgnij po dom gotowy z najwyższej półki.

Dla kogo są domy gotowe z półki_WOLF Haus?

Jeżeli masz działkę oraz dysponujesz dokumentami formalno-prawnymi (m.in. wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego) nasze portfolio domów gotowych jest dla Ciebie. Nasi doradcy pomogą Ci z dobraniem projektu pod wymiary Twojej działki. Sprawdzą również, czy parametry wybranego domu wpisują się w obowiązujące dla Twojej działki warunki zabudowy lub plan miejscowy. Dowiedz się więcej: Projekty domów gotowych z półki_WOLF Haus – warunki

Filtry

Liczba pokoi

Powierzchnia

Rodzaj dachu

Dodatkowe pomieszczenia

Resetuj