Koncern WOLF w Europie

Na co dzień tworzymy Europę

Od ponad 50 lat grupa WOLF funkcjonuje na terenie całej Europy w tym od ponad 30 lat w Polsce. Siedziby koncernu mieszczą się w Scharnstein w Austrii oraz w Osterhofen na terenie Niemiec.

Realizujemy inwestycje budowlane w sektorze przemysłowym i rolniczym jak również budowy energooszczędnych domów prefabrykowanych z poszanowaniem środowiska naturalnego. Działamy na obszarze całej Europy ze szczególnym uwzględnieniem rynku polskiego.

W Polsce zlokalizowana jest nowoczesna fabryka domów prefabrykowanych, obsługująca również rynki zagraniczne. Zatrudniamy setki pracowników, w tym architektów, inżynierów i pracowników na linii montażowej. Wszystko, aby zagwarantować najwyższą jakość dla naszych Klientów.

 

Doświadczenie i najwyższa jakość

Szeroki wybór dostępnych form architektonicznych oraz specyficzne podejście do każdego projektu sprawiają, że z wprawą stosujemy różnorodne rozwiązania konstrukcyjne przy budowie naszych obiektów. Drewno, stal, beton i wyrafinowane kombinacje materiałowe umożliwiają ekonomiczne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych wymagań naszych inwestorów.

Naszym celem jest dbałość o satysfakcję Klientów i komfort użytkowników naszych inwestycji jak również najwyższą jakość naszych obiektów oraz usług. Osiągamy to dzięki profesjonalizmowi i pasji tworzenia wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej, na międzynarodowej arenie.