Domy na eksport

Prefabrykowane domy WOLF Haus to zarówno propozycja dla inwestorów z całej Polski, ale także mieszkańców innych państw. Oferujemy bowiem domy na eksport, które odpowiednio przygotowujemy, zabezpieczamy i dostarczmy, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług.

 

Domy na eksport od WOLF Haus!

Nasze domy prefabrykowane charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na ekstremalne zjawiska atmosferyczne, są wytrzymałe i funkcjonalne. Do budowy wykorzystujemy atestowane, sprawdzone materiały od renomowanych producentów, z którymi współpracujemy od wielu lat. Wszystkie elementy naszych prefabrykowanych domów na eksport są bardzo solidne i będą służyły latami.

Od ponad 50 lat jesteśmy liderem na arenie międzynarodowej w budowaniu energooszczędnych domów prefabrykowanych. Nasza fabryka w Polsce, dysponująca własnym, zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym, każdego roku produkuje około 200 domów, które z powodzeniem dostarczamy do wybranych lokalizacji w kraju, jak i za granicą.

Poznaj nasze wybrane projekty

Filtracja
Liczba pokoi
Garaż w bryle budynku
Metraż

WOLF_Simple

5 pokoi
143,1 m2
dom remki b wolfhaus

WOLF_Remki B

4 pokoje
97,04 m2
remki a wolfhaus

WOLF_Remki A

4 pokoje
124 m2
dom Mini 2 Wolf Haus

WOLF_Mini 2

4 pokoje
89,96 m2

WOLF_Mini

4 pokoje
89,96 m2
Nowoczesna stodoła Wolfhaus

WOLF_Nowoczesna Stodoła

4 pokoje
85,94 m2

WOLF_Sensation II

5 pokoi
140,06 m2

WOLF_Combino C

5 pokoi
158,42 m2

WOLF_Combino B

4 pokoje
159,55 m2
WOLF_Widny dom gotowy 2

WOLF_Widny

5 pokoi
156,65 m2
WOLF_Modo dom gotowy 2

WOLF_Modo

5 pokoi
120,05 m2

Domy na eksport – projekty indywidualne i domy z paczki

Domy prefabrykowane na eksport to oferta stworzona na potrzeby rynków zagranicznych, m.in. Francji, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Włoch czy Skandynawii. Produkujemy konstrukcje energooszczędnych domów wedle indywidualnych projektów, dopasowanych do określonych potrzeb inwestorów, jak i proponujemy gotowe domy z paczki, które stanęły już w wielu lokalizacjach i cieszą się uznaniem zadowolonych Klientów.

W przypadku wyboru projektu indywidualnego, inwestorzy zgłaszają się do nas z wybranym przez siebie projektem architektonicznym, a nasi specjaliści w kolejnym kroku przygotowują projekt konstrukcyjny, dostosowany do naszej technologii produkcji domów prefabrykowanych.

Oferowane przez nas domy gotowe na eksport, to z kolei seria naszych autorskich projektów. Obszerny wybór konstrukcji o różnej powierzchni sprawia, że każdy Klient znajdzie projekt spełniający jego oczekiwania. To propozycja dla osób poszukujących sprawdzonych rozwiązań, ceniących sobie oszczędność czasu i maksymalnie ułatwiony proces realizacji inwestycji. Mogą z niej skorzystać zarówno deweloperzy, jak i inwestorzy prywatni.

Domy prefabrykowane na eksport

Gdy zdecydujesz się na domy na eksport z oferty WOLF Haus, przygotujemy projekt budowlany i wyprodukujemy prefabrykowaną konstrukcję, a następnie dostarczymy we wskazaną lokalizację. Tego typu domy są w stanie surowym otwartym, ale oferujemy również wsparcie techniczne w zakresie fundamentów – zapewniamy konsultacje z naszymi ekspertami oraz dopracowane rysunki techniczne.

Każdy drewniany element, który składa się na konstrukcję naszych domów prefabrykowanych, oznaczony jest honorowanym na terenie całej Europy certyfikatem CE. Aby go uzyskać, nasze drewno konstrukcyjne musi przejść przez szereg testów jakości i spełniać stosowne normy.

Domy prefabrykowane na eksport to niemiecka technologia, energooszczędność oraz certyfikowana jakość i bezpieczeństwo. Poznaj ofertę WOLF Haus i wybierz projekt na miarę swoich potrzeb. Zbuduj energooszczędny dom w niemieckiej technologii – wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić szczegółową ofertę.

Wypełnij formularz
i otrzymaj bezpłatną wycenę

  nasza polityka prywatności

  Dowiedz się więcej o Wolf Haus

  Niemiecka technologia

  czytaj dalej

  Galeria realizacji

  czytaj dalej

  Certyfikowana jakość i bezpieczeństwo

  czytaj dalej

  Kontakt

  czytaj dalej