Domy z poddaszem

Specjaliści od domów z poddaszem

Domy z poddaszem łączą w sobie cechy domów parterowych i piętrowych – stosunkowo przystępną cenę oraz dodatkową przestrzeń użytkową na piętrze. Są doskonałym rozwiązaniem zwłaszcza w sytuacji zapotrzebowania na większy metraż przy jednoczesnych ograniczeniach – względem powierzchni działki lub samych funduszy.

Domy z poddaszem to jedna z najczęściej wybieranych kategorii projektów przez naszych Klientów. Trudno się dziwić – rozwiązanie stanowi atrakcyjny kompromis między parterowymi i piętrowymi domami, łącząc w sobie ich zalety. Charakterystyczną cechą budynków tego typu jest dwupoziomowa, zwarta konstrukcja. Dzięki rozdzieleniu przestrzeni użytkowej na parter i poddasze, cała zabudowa zabiera zdecydowanie mniej powierzchni, co daje możliwość postawienia budynku również na małych działkach – bez konieczności rezygnacji z pożądanego metrażu, wymarzonego ogrodu czy dużego tarasu.

Kompaktowość domów z poddaszem niesie ze sobą dodatkowy plus – oszczędność gotówki. Choć oczywiście całkowite koszty realizacji inwestycji zależą od różnych czynników, m.in. powierzchni domu czy zakresu wykonywanych prac, w porównaniu do projektów piętrowych, ich budowa wymaga zazwyczaj mniejszych nakładów finansowych.

Filtry

Liczba pokoi

Powierzchnia

Rodzaj dachu

Dodatkowe pomieszczenia

Resetuj

Dom z poddaszem

Dom z poddaszem to znakomita opcja zarówno dla osób prywatnych, dysponujących ograniczonymi środkami, mniejszą powierzchnią działki lub mających w planie powiększenie w przyszłości rodziny, jak i inwestorów biznesowych, poszukujących ekonomicznych rozwiązań. Realizacja całości inwestycji zamyka się w stosunkowo przystępnej cenie, a ponadto daje możliwość dopasowania nawet do wąskiej działki.

Pomimo tego, że zabudowa domu z poddaszem jest stosunkowo niewielka, zapewnia spory metraż i funkcjonalny układ powierzchni mieszkalnej. Dwupoziomowe rozplanowanie użytkowej przestrzeni pozwala na łatwe wydzielenie dwóch, odrębnych stref – prywatnej oraz dziennej złączonej z gościnną. Odpowiednio zaprojektowany dom może z powodzeniem zaspokoić potrzeby zarówno kilkuosobowej rodziny, zapewniając komfort życia, jak również świetnie sprawdzić się na użytek mniejszych gospodarstw domowych, gdzie poddasze może posłużyć np. jako odrębna przestrzeń do pracy czy domowa siłownia.

Projekt domu z poddaszem

Kolekcja gotowych projektów domów z poddaszem WOLF to szeroka gama rozmaitych propozycji – energooszczędnych domów prefabrykowanych o różnej powierzchni, liczbie, rodzaju i układzie pomieszczeń, dominującej kolorystyce i stylu, wpisujących się zarówno w najnowsze trendy architektoniczne, jak i bardziej tradycyjne schematy. Wśród nich dostępne zarówno projekty domów z poddaszem i garażem, jak i innymi dodatkowymi pomieszczeniami – pralnią, spiżarnią, pomieszczeniem gospodarczym czy garderobą.

Tworząc nasze projekty dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej odpowiadały one przeróżnym potrzebom i oczekiwaniom. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, jak odmienne mogą one być – z tego też względu, oferujemy nie tylko szeroki wachlarz gotowych od ręki rozwiązań, ale też możliwość stworzenia indywidualnego projektu domu z poddaszem – na bazie gotowych projektów z naszego katalogu, zewnętrznych inspiracji lub od zupełnych podstaw – oczywiście z pełnym wsparciem naszych architektów.

Dom z poddaszem użytkowym

Wszystkie realizowane przez nas inwestycje, w tym domy z poddaszem użytkowym, to energooszczędne budynki prefabrykowane stawiane w oparciu o ciężki prefabrykat drewniany oraz innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne – w tym autorską technologię. Wysokiej jakości materiały i starannie dobrane podzespoły gwarantują wysoką wytrzymałość konstrukcji, świetnie właściwości przeciwpożarowe, doskonałą izolacyjność termiczną i akustyczną.

Masz w planach większą inwestycję budowlaną? Marzy Ci się dom z poddaszem użytkowym? W WOLF Haus stworzymy go dla Ciebie od podstaw – zaprojektujemy, wyprodukujemy i postawimy na Twojej działce. Dopasujemy go do nie tylko do Twoich potrzeb, ale także warunków samego terenu i otoczenia – tak, by jak najlepiej wykorzystać i podkreślić wszystkie jego największe atuty.

Zapraszamy do biura WOLF Haus lub kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły naszej oferty.