Domy parterowe

Jeden poziom. Wiele możliwości.

Domy parterowe to ponadczasowe rozwiązanie w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego – wbrew pozorom, doskonale sprawdzające się również
w przypadku większej liczby domowników.

dom na łące

Twój wymarzony dom parterowy

Rustykalne stodoły, kolonialne bungalowy czy nowoczesne, przeszklone bryły – domy parterowe niejedno mają imię. Charakterystyczną cechą tego typu obiektów jest brak schodów, a tym samym rozplanowanie całej przestrzeni użytkowej na jednym i tym samym poziomie. Taki układ zapewnia nie tylko dużą przestronność wnętrza, ale przede wszystkim łatwy i bezpieczny dostęp do wszystkich pomieszczeń, dając możliwość swobodnego poruszania się po całym budynku.

To sprawia, że domy parterowe świetnie zdają egzamin zwłaszcza w przypadku rodzin z dziećmi, seniorów czy osób z niepełnosprawnościami. Jednopoziomowa konstrukcja domu parterowego doceniana jest także przez miłośników natury i wszelkiej maści ogrodów. Niższa zabudowa sytuuje budynek blisko ziemi, harmonijnie wkomponowując go w otoczenie i otaczającą roślinność, czyniąc ją dostępną niemal na wyciągnięcie ręki – również z domowej kuchni, salonu czy sypialni.

Poznaj nasze wybrane projekty

Filtracja
Liczba pokoi
Garaż w bryle budynku
Metraż

Perfect

4 pokoje
125,13 m2

WOLF_Tiny 3

2 pokoje
55,92 m2

WOLF_Tiny

2 pokoje
55,92 m2

Rudzik

6 pokoi
250,56 m2
Karo projekt 3

Karo

5 pokoi
151,70 m2

Bliski

3 pokoje
75,40 m2
domek remki wolfhaus

Remki

4 pokoje
126,20 m2
Nowoczesna stodoła Wolfhaus

WOLF_Nowoczesna Stodoła

4 pokoje
85,94 m2
WOLF_Modo dom gotowy 2

WOLF_Modo

5 pokoi
120,05 m2

WOLF_Remki B

4 pokoje
97,04 m2
remki a wolfhaus

WOLF_Remki A

4 pokoje
124 m2

Nowoczesny dom parterowy

Nowoczesne domy parterowe bardzo często postrzegane są wyłącznie przez pryzmat określonej estetyki – prostej, a jednocześnie efektownej formy, najczęściej z dużą ilością przeszkleń oraz otwartymi, wewnętrznymi przestrzeniami. Za tym pojęciem kryje się jednak coś znacznie więcej niż tylko design. Co więcej – nowoczesny parterowy dom wcale nie musi oznaczać zamknięcia w konkretnych wizualnych ramach!

W WOLF Haus nowoczesny dom parterowy definiujemy jako połączenie 5 składowych: bezpieczeństwa, funkcjonalności, komfortu, energooszczędności i współczesnego designu – zawsze w indywidualnej odsłonie. Każdą jedną inwestycję realizujemy od projektu, do montażu – włącznie z produkcją prefabrykatów, co daje nam pewność doskonałej jakości i solidności stawianych obiektów.

Projekt domu parterowego

 

W katalogu WOLF czeka na Ciebie szeroki wachlarz najrozmaitszych projektów domów parterowych. Wśród gotowych rozwiązań znajdziesz propozycje wpisujące się w najnowsze trendy budownictwa mieszkaniowego, jak i hołdujące bardziej tradycyjnym schematom, współgrające z miejskim, podmiejskim i wiejskim krajobrazem – domy o zróżnicowanej powierzchni i układzie, liczbie i rodzaju pomieszczeń czy rodzaju dachu.

W myśl zasady, że projekt domu parterowego stanowi wyłącznie bazę do dalszych prac, oferujemy Ci możliwość modyfikacji gotowych projektów – oczywiście z pełnym wsparciem naszych specjalistów. W WOLF Haus możesz stworzyć swój wymarzony dom nie tylko w oparciu o autorskie propozycje naszych architektów, ale także realizacje z zewnętrznych projektów.

Z przyjemnością pomożemy Ci także zaprojektować go od zupełnych podstaw, dostosowując go do w każdym detalu do Twoich potrzeb, oczekiwań oraz warunków samej działki.

Dom parterowy z garażem

Decydując się na dom parterowy warto mieć na uwadze, że zajmie on większą część terenu niż budynek piętrowy lub z poddaszem o tej samej powierzchni – cały metraż mieści się w końcu na jednym poziomie. W WOLF Haus udowadniamy, że nie zawsze konieczne jest posiadanie rozległej działki – nawet, jeśli w sferze marzeń znajduje się dom parterowy z garażem. Proponowane przez nas rozwiązania są możliwie jak najbardziej ergonomiczne i funkcjonalne, spełniając wszystkie potrzeby, a przy tym nie tracąc przy tym na komforcie. Zapewniają bezpieczeństwo i trwałość. Posiadają ponadprzeciętne właściwości przeciwpożarowe, a ponadto wysoką odporność – na wstrząsy, niską temperaturę czy wilgoć.

Chcesz mieć dom parterowy z garażem, osobną pralnią, garderobą, spiżarnią? Zachwycają Cię realizacje oparte na dużych przeszkleniach lub nowoczesne domy parterowe w trendzie stodoły? A może bliżej Ci do bardziej tradycyjnych projektów? Zapraszamy do kontaktu – w WOLF Haus pomożemy w realizacji każdych marzeń!

Wypełnij formularz
i otrzymaj bezpłatną wycenę

  nasza polityka prywatności

  Dowiedz się więcej o Wolf Haus

  Niemiecka technologia

  Bo możemy się poszczycić 50 latami doświadczenia w stawianiu wysokiej jakości budynków. Jesteśmy niemiecko-austriacką firmą. Mamy oryginalną technologię oraz własne, opatentowane rozwiązania w zakresie konstrukcji ścian.

  czytaj dalej

  Galeria realizacji

  Sprawdź nasze realizacje i przekonaj się, że z nami zbudujesz trwałą przyszłość dla Ciebie i Twojej rodziny.

  czytaj dalej

  Certyfikowana jakość i bezpieczeństwo

  Zaufanie jest ważne, kontrola ważniejsza – oto maksyma, którą kierujemy się w pracy. Nasze produkty i usługi są regularnie kontrolowane przez niezależne jednostki nadzorujące, takie jak Stowarzyszenie Budowy Domów Gotowych

  czytaj dalej

  Kontakt

  Znajdź na mapie biuro regionalne najbliżej Ciebie lub Doradcę z Twojego regionu.

  czytaj dalej