Domy wielorodzinne

Domy wielorodzinne. Od projektu po montaż

Planujesz nową inwestycję mieszkaniową? A może chcesz mądrze ulokować zgromadzony kapitał, by zaprocentował w przyszłości? Postaw na współpracę z WOLF Haus – odkryj potencjał drzemiący w nowoczesnej prefabrykacji i realizuj swoje inwestycyjne plany jeszcze szybciej i bardziej oszczędnie. A wszystko to bez kompromisu na jakości oraz z pełnym wsparciem specjalistów – od projektu, aż po montaż.

dom wielorodzinny wolfhaus

Dom wielorodzinny

Dom wielorodzinny tworzy przestrzeń do życia dla wielu osób w obrębie jednego budynku – lecz w oddzielnie wygospodarowanych mieszkaniach. Stanowi atrakcyjną alternatywę dla budownictwa jednorodzinnego, dając możliwość efektywnego wykorzystania dostępnego terenu pod zabudowę mieszkaniową. Budynek wielorodzinny czy większe osiedle domów wielorodzinnych znakomicie sprawdzają w szczególności na działkach o ograniczonej powierzchni, a jednocześnie atrakcyjnej lokalizacji – szczególnie pożądanej z punktu widzenia potencjalnych nabywców lub najemców – w pobliżu terenów zieleni, stawów czy jezior, na terenach podmiejskich czy w centrach miast.

Masz w planach budowę nowego osiedla mieszkaniowego? Rozważasz zainwestowanie zgromadzonego kapitału w nieruchomości? Projekty domów wielorodzinnych WOLF Haus to katalog propozycji skierowany do biznesu i inwestorów prywatnych – gotowy do kompleksowej realizacji od ręki w technologii prefabrykowanej. Dlaczego warto zdecydować się na projekt i budowę domów wielorodzinnych z prefabrykatów z WOLF Haus?

 

Prefabrykowany budynek wielorodzinny

W WOLF Haus oferujemy projekty domów wielorodzinnych i zapewniamy ich kompleksową realizację – możesz więc zapomnieć o rozdzielaniu prac pomiędzy różnych podwykonawców. Czuwamy nad każdym etapem budowy – odpowiadamy za dobór materiałów izolacyjnych, stolarkę okienną i drzwiową, zastosowane technologie ogrzewania i wentylowania, produkcję prefabrykatów, ich transport i końcowy montaż na placu budowy.

Wszystkie stawiane przez nas prefabrykowane budynki wielorodzinne i domy spełniają niezbędne normy, wyróżniając się przy tym doskonałymi parametrami akustycznymi i termicznymi. Ściany naszych budynków składają się z aż jedenastu warstw – tworzymy je w oparciu o opatentowany system rozwiązań: ściany thermo wand, ściany ultra mega wand 160 oraz ściany ultra mega wand 200.

Wysokie osiągi w zakresie izolacyjności, pozwalają na znaczące ograniczenie start ciepła, a tym samym energooszczędność – co w dobie niestabilnych cen za energię jest szczególnie istotne dla każdego potencjalnego nabywcy. Poświadczeniem najwyższego standardu naszych rozwiązań są uzyskane certyfikaty i znaki jakości oraz 30 letnia gwarancja na konstrukcję każdego domu.

Projekt dom wielorodzinny

Projekty domów wielorodzinnych WOLF Haus to kolekcja gotowych projektów budynków wielorodzinnych skierowana do biznesu i prywatnych inwestorów. Przygotowaliśmy szerokie i zróżnicowane portfolio propozycji dopasowanych do różnych planów inwestycyjnych i zakładanego kapitału finansowego oraz potrzeb i wymogów potencjalnych nabywców lub najemców. Oferujemy projekty domów wielorodzinnych o różnej powierzchni użytkowej, liczbie kondygnacji i mieszkań – z funkcjonalnie rozplanowaną przestrzenią wewnętrzną budynku, częściami wspólnymi i samymi lokalami.

Wszystkie projekty domów wielorodzinnych to projekty domów modułowych, które stawiamy w oparciu o autorską technologię prefabrykowaną, nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne oraz wysokiej jakości materiały. Solidna konstrukcja umożliwia zastosowanie wylewki betonowej na stropie, jak i montaż dachówki cementowej.

U podstaw naszych budynków stoi solidny i wytrzymały, ciężki prefabrykat drewniany – tworzony na bazie drewna KVH i LVL klejonego warstwowo i na długości, uprzednio suszonego komorowo oraz czterostronnie struganego i fazowanego. Dzięki temu, nasze domy są trwałe i bezpieczne, a ponadto gotowe do użytku znacznie szybciej niż te stawiane w technologii murowanej – ich budowa nie jest zależna od zmiennej pogody i znosi ryzyko koniecznych lub nieprzewidzianych przestojów.

Decydując się na prefabrykowane budynki wielorodzinne, zyskujesz więc pewność otrzymania gotowych do użytku domów zgodnie z założonymi pierwotnie kosztami oraz przyjętym harmonogramem – szybszy zwrot z inwestycji gwarantowany.

projekt domu wielorodzinnego wolfhaus

Projekty domu wielorodzinnego

Dobry projekt domu wielorodzinnego pozwala scalić i zwizualizować wszystkie potrzeby i cele inwestora, przystosowując konkretne wizje do oczekiwań i potrzeb grupy docelowej danej inwestycji. Wytycza on kierunek prac, pozwala zaplanować i uporządkować działania w ramach poszczególnych etapów budowy czy dostosować planowaną zabudowę do specyfiki działki oraz wymogów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Choć projekt domu wielorodzinnego stanowi dopiero początek realizacji inwestycji, jest kluczowy dla całego przedsięwzięcia. W WOLF Haus doskonale zdajemy sobie z tego sprawę – dlatego też naszym inwestorom zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie budowy, włącznie z samym projektem.

Oferujemy szerokie portfolio gotowych projektów domów wielorodzinnych, ale także możliwość indywidualnego zaprojektowania budynku – stworzenia go od zera lub na bazie propozycji z naszego katalogu. Można do nas również przyjść z już gotowym projektem – dostosujemy go odpowiednio do naszej technologii.

Szukasz wykonawcy, który zajmie się kompleksowo Twoją inwestycją? Postaw na współpracę z WOLF Haus: odkryj projekty domów wielorodzinnych lub stwórz swój własny z naszą pomocą, zawierzając nam jego pełną realizację – szybki czas budowy, wysoka jakość, terminowość i niezmienność cen gwarantowane.

Wypełnij formularz
i otrzymaj bezpłatną wycenę

  nasza polityka prywatności

  Dowiedz się więcej o Wolf Haus

  Niemiecka technologia

  Bo możemy się poszczycić 50 latami doświadczenia w stawianiu wysokiej jakości budynków. Jesteśmy niemiecko-austriacką firmą. Mamy oryginalną technologię oraz własne, opatentowane rozwiązania w zakresie konstrukcji ścian.

  czytaj dalej

  Galeria realizacji

  Sprawdź nasze realizacje i przekonaj się, że z nami zbudujesz trwałą przyszłość dla Ciebie i Twojej rodziny.

  czytaj dalej

  Certyfikowana jakość i bezpieczeństwo

  Zaufanie jest ważne, kontrola ważniejsza – oto maksyma, którą kierujemy się w pracy. Nasze produkty i usługi są regularnie kontrolowane przez niezależne jednostki nadzorujące, takie jak Stowarzyszenie Budowy Domów Gotowych

  czytaj dalej

  Kontakt

  Znajdź na mapie biuro regionalne najbliżej Ciebie lub Doradcę z Twojego regionu.

  czytaj dalej