Opinie naszych Klientów

Wolf Haus
Wszędzie dobrze, ale w domu WOLF Haus najlepiej

 

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bezcenne. Cieszymy się, że od ponad 30 lat mamy możliwość, z niemiecką precyzją i jakością, urzeczywistniać Wasze marzenia o domu.

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas darzycie, powierzając swoją inwestycję w nasze ręce.

 

Dołącz do grona zadowolonych Klientów – wejdź do świata WOLF Haus, daj się zainspirować

i obserwuj ze spokojem, jak powstaje Twoje wymarzone miejsce do życia.

Z przyjemnością wspominamy całokształt prac związanych z budowa domu przez WOLF Haus. Rzetelność, profesjonalizm, jakość i terminowość pozwoliły spełnić nasze marzenia. Dom został szczegółowo zaprojektowany, każda wątpliwość inwestora sprawdzona i wyjaśniona. Sama budowa – szybko, sprawnie z dbałością o najmniejszy detal. Indywidualny projekt, płaski dach, energooszczędność oraz szereg wymagań, którym nie podołali inni wykonawcy nie stanowiły problemu dla Państwa firmy. Dom ma już 5 lat a nadal zachwyca.

 

Dziękujemy wszystkim pracownikom i podwykonawcom. Życzymy kolejnych zadowolonych inwestorów.

Ewelina

Spośród wielu firm, setek godzin spędzonych na wyborze tej najwłaściwszej, trafionym partnerem okazał się WOLF Haus. Weryfikacją były czasy pandemii, kiedy mimo kryzysu na rynku, również budowlanym z brakiem materiałów, dużym wzrostem cen, WOLF okazał się stabilnym wykonawcą.

Oprócz stabilności, certyfikatów, gwarancji, doświadczeniu i referencjach, doceniłem Zespół wyjątkowych ekspertów z każdej dziedziny, dzięki któremu mogłem spać spokojnie, gdy oni w tych trudnych czasach budowali „mój wymarzony dom”.

Inwestor Pilchowice

Jesteśmy bardzo zadowoleni.  Fachowa, kompetentna obsługa od etapu projektu do całej realizacji. Wszystko zgodnie z harmonogramem prac. Polecamy!

Magda

Firma godna polecenia. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście na każdym etapie budowy. Pieczołowicie ustalany każdy niuans z inwestorem. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeśli ktoś planuje budowę domu energooszczędnego to tylko z WOLF.

Marcin

Profesjonalizm na każdym kroku. Indywidualne podejście do klienta, pełna dyspozycyjność, nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać, materiały z najwyższej półki. Bardzo pomocne były uwagi samych instalatorów, dzięki którym zdecydowaliśmy się na zmianę kilku rozwiązań. Postawiony dom wart jest każdego wydanego grosza. Polecam.

Andrzej

Polecam WOLF Haus, wszystkie zobowiązania wykonane w terminie, bardzo dobre doradztwo w kwestiach projektu, doboru materiałów i nowoczesnych rozwiązania w trudnym terenie.

Radosław

Bardzo polecam współpracę z tą firmą, 1.12.2021 wprowadziłam się do mojego nowego domu. Mimo obecnych problemów na rynku budowlanym mój dom został oddany na czas, zgodnie z umową. Wszyscy podwykonawcy firmy Wolf System, z którymi miałam przyjemność pracować to fachowcy najwyższej klasy. Bardzo dużo pracuję, więc nie mogłam doglądać przebiegu prac budowlanych, robił to za mnie wspaniały człowiek, profesjonalista- Kamil, kierownik budowy.
Firmę cechuje również niezwykła dbałość o dobra inwestora, teren był zawsze zadbany, po pracy wszystko było posprzątane, co więcej Panowie dawali dużo od siebie i chętnie pomagali, nawet gdy nie leżało to w zakresie ich obowiązków, służyli dobrą radą i wsparciem.
Dla większości ludzi, z którymi rozmawiałam budowa domu to życiowa trauma, dla mnie to była wielka przygoda i radość.
Jeszcze raz, dziękuję bardzo.

Agnieszka

Firma o najwyższych standardach profesjonalizmu od oferty przez projektowanie po samą budowę. Komunikacja, sprawne działanie, terminowość, tempo budowy, elastyczności i porządek na budowie wsparcie na wszystkich etapach. Dyrektor sprzedaży kompetentny. Konstruktorzy dostępni i uczynni. Kierownik budowy komunikował mnie na każdym etapie budowy. Firma dba o obsługę posprzedażową. W trakcie budowy miałem nawet kontakt z księgowością i wszyscy świadczyli ten sam poziom profesjonalizmu.

Grzegorz

Firma zapewniła nam doskonałą obsługę klienta. Profesjonalizm, kompetencje i zaangażowanie Pana S., przełożyły się na wysoką jakość realizacji wybranego przez nas projektu. Świetnie doradził nam w kwestiach ekologicznych rozwiązań i dostosował projekt do naszych potrzeb. Cały proces budowy przebiegał sprawnie, a efekt końcowy spełnił nasze oczekiwania. Gorąco polecam tę firmę każdemu, kto poszukuje energooszczędnego domu z doskonałą obsługą.

Maciej

Firma godna polecenia. Zaskoczony byłem terminowością. Pół roku wcześniej podali mi termin wejścia na budowę co do dnia i wywiązali się (nawet byli już dzień wcześniej) co w budownictwie nie jest łatwe i zbyt często spotykane. Najwyższa jakość materiałów, dokładność, która nie ma sobie równych. Pozostawiony porządek na placu budowy oraz w domu. Długo szukałem wykonawcy naszego domu, otrzymałem wiele wycen – Wolf mnie najbardziej przekonał i nie żałuję.

Adam