zaproszenie na dzień otwarty WOLF Haus

Zapraszamy na Dzień otwarty w WOLF Haus

25 września o godzinie 10:00 otwieramy bramy naszej fabryki domów i aż do godziny 18:00 serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Dzień otwarty w WOLF Haus dedykujemy wszystkim osobom, które poszukują solidnej i sprawdzonej firmy budowlanej. Tego dnia każdy może zobaczyć z bliska, jak wygląda produkcja domu prefabrykowanego od kuchni i przekonać się, że domy drewniane są […]

Czytaj dalej

Dom na miarę marzeń. Stan deweloperski w zaledwie 3 miesiące

Jedni decydują się na budowę domu własnymi rękami, kolejni korzystają z wielu ekip budowlanych, a jeszcze inni stawiają na współpracę z producentami domów prefabrykowanych. Tych ostatnich ciągle przybywa, bo tego typu rozwiązania przynoszą konkretne korzyści.

Czytaj dalej
producent domów prefabrykowanych

Domy energooszczędne

Pogłębiający się kryzys klimatyczny i zaostrzenie unijnych przepisów wyznaczyły nowy, zielony kierunek w branży budowlanej. Marzysz o budowie domu? Już dziś postaw więc na rozwiązanie jutra. Dom energooszczędny to inwestycja niosąca wiele korzyści – dla Ciebie, Twojej rodziny i samego środowiska.

Czytaj dalej
dom prefabrykowany nowoczesny WOLF Haus

Domy szkieletowe

Planujesz budowę domu lub większej inwestycji? Zależy Ci na solidnym wykonaniu, atrakcyjnej cenie, jednocześnie szybkiej realizacji? Rozwiązaniem skrojonym na miarę Twoich potrzeb może być dom szkieletowy stawiany w ciężkim prefabrykacie niemieckim. W WOLF Haus zbudujemy go dla Ciebie od podstaw nawet w 3 miesiące.

Czytaj dalej
dom prefabrykowany WOLF Haus

Domy prefabrykowane

Domy prefabrykowane cieszą się coraz większą popularnością. Zarówno wśród osób prywatnych, jak i w sektorze biznesu. Rozwiązanie pozwala na szybką i prostą realizację wymarzonej inwestycji, niemal do minimum ograniczając zaangażowanie samego inwestora. Od wyboru projektu, do odbioru kluczy – budowa domu jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Czytaj dalej