Domy energooszczędne

Domy energooszczędne

Pogłębiający się kryzys klimatyczny i zaostrzenie unijnych przepisów wyznaczyły nowy, zielony kierunek w branży budowlanej. Marzysz o budowie domu? Już dziś postaw więc na rozwiązanie jutra. Dom energooszczędny to inwestycja niosąca wiele korzyści – dla Ciebie, Twojej rodziny i samego środowiska.

Dom energooszczędny to dom zaprojektowany i wykonany w sposób ograniczający starty jego energii cieplnej. Zmniejszony ubytek ciepła z wnętrza budynku pozwala na zminimalizowanie zapotrzebowania na energię w celu ogrzania całej konstrukcji. Dzięki temu, dom energooszczędny jest nie tylko bardziej przyjazny dla środowiska – niższe zużycie energii obniża koszt rachunków za ogrzewanie.

Domy energooszczędne WOLF Haus to owoc połączenia wieloletniego doświadczenia oraz innowacyjnych rozwiązań – w zakresie projektu, produkcji i montażu, stosowanych technologii konstrukcyjnych, metod ogrzewania i wentylacji budynku czy wykorzystanych materiałów. To właśnie dzięki tak wielokierunkowemu podejściu, nasze prefabrykowane domy energooszczędne mogą pochwalić się doskonałą jakością, świetnymi parametrami termicznymi oraz obniżonym zapotrzebowaniem na energię – a tym samym zapewniać zdrowy i komfortowy do życia mikroklimat, dbać o domowy budżet i ekologię.

Domy gotowe wolfhaus

Projekty domu energooszczędnego

Oferta WOLF Haus skierowana jest do klientów indywidualnych i biznesu. Obejmuje gotowe i indywidualne projekty domu energooszczędnego z prefabrykatów: domy parterowe, piętrowe i z poddaszem użytkowym. Niezależnie od tego, co wybierzesz, zyskujesz gwarancję inwestycji w budynek najwyższego standardu o znakomitej szczelności, trwałości i odporności. Nawet na trzęsienia ziemi.

Wszystkie projekty domów energooszczędnych WOLF Haus podlegają dokładnej analizie pod względem konstrukcyjnym i izolacyjnym. Tworzone są tak, by maksymalnie zapobiegać stratom energii cieplnej – celem jest całkowita eliminacja mostków termicznych w obrębie połączeń, ale także stolarki okiennej i drzwiowej czy rolet. Szczególnie dużą wagę przykładamy w nich do newralgicznych obszarów, przez które ucieka najwięcej ciepła z wnętrza budynku – przegród ściennych, dachowych i stropodachowych. Starannie dobieramy wszystkie podzespoły i materiały, tak, by uzyskać możliwie jak najwyższą izolacyjność na każdym z poziomów.

W standardzie projektów energooszczędnych domów oferujemy również system rekuperacji, czyli wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Wentylacja ta sprawia, że powietrze w Twoim domu jest zawsze świeże i czyste – nawiewane z zewnątrz podlega filtrowaniu, co eliminuje z niego lotne pyły i mikroorganizmy, m.in. kurz, roztocza, alergeny czy insekty. Ponadto, rekuperacja redukuje koszty związane z ogrzewaniem. Pozwala również na zupełną rezygnację z instalacji komina, dzięki czemu zyskujesz dodatkową przestrzeń użytkową i większą szczelność termiczną budynku.

producent domów prefabrykowanych

Wygoda i oszczędność

Cenisz sobie kompleksowość usług i wygodę? Chcesz mieć pewność płynnego przebiegu prac na terenie budowy, bez przestojów? Domy energooszczędne WOLF Haus to nie tylko pewność inwestycji w budynek o najwyższym standardzie, ale i gwarancja zakończenia jego realizacji w ustalonym terminie.

Wybierz jeden z gotowych projektów naszych energooszczędnych domów lub stwórz go od podstaw z naszymi specjalistami. Dobierz najkorzystniejszy dla Ciebie zakres budowy. Pamiętaj, że w WOLF Haus oferujemy nie tylko możliwość kompleksowego wykonania wszystkich prac związanych z budową domu, a także dopasowanie terminu ich realizacji do Twojego kalendarza! W ofercie znajdziesz też domy parterowe, domy piętrowe oraz domy gotowe i domy z poddaszem.

Domy energooszczędne i ich zalety

Rozważasz inwestycję w energooszczędny dom? Wciąż nieco się wahasz i zastanawiasz, czy faktycznie warto? Istnieje wiele powodów, aby postawić właśnie na to rozwiązanie. Jakie zalety domów energooszczędnych WOLF Haus przekonują naszych klientów?

  • Niższy koszt ogrzewania – a tym samym niższe rachunki. Duży plus zwłaszcza w sytuacji niestabilnych cen rynkowych.
  • Zdrowy i komfortowy mikroklimat – stawiane przez nas domy energooszczędne wyróżniają się doskonałymi parametrami termicznymi i wysoką szczelnością powietrzną. Świetnie chronią przed mrozem i upałem, jak i hałasem. Tworzą zdrowy klimat dla domowników i dbają o ich samopoczucie.
  • Długofalowa opłacalność – niższe rachunki za prąd, a ponadto brak konieczności przeprowadzania kosztownych remontów w przyszłości, w celu dostosowania budynku do nowych wymogów dotyczących energooszczędności.

Dom energooszczędny to odpowiedź na potrzeby jutra. Zainwestuj w przyszłość – skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj, jak prosta może być realizacja Twoich marzeń!

Najnowsze wpisy

zaproszenie na dzień otwarty WOLF Haus

Zapraszamy na Dzień otwarty w WOLF Haus

25 września o godzinie 10:00 otwieramy bramy naszej fabryki domów i aż do godziny 18:00 serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Dzień otwarty w WOLF Haus dedykujemy wszystkim osobom, które poszukują solidnej i sprawdzonej firmy budowlanej. Tego dnia każdy może zobaczyć z bliska, jak wygląda produkcja domu prefabrykowanego od kuchni i przekonać się, że domy drewniane są […]

Czytaj dalej

Dom na miarę marzeń. Stan deweloperski w zaledwie 3 miesiące

Jedni decydują się na budowę domu własnymi rękami, kolejni korzystają z wielu ekip budowlanych, a jeszcze inni stawiają na współpracę z producentami domów prefabrykowanych. Tych ostatnich ciągle przybywa, bo tego typu rozwiązania przynoszą konkretne korzyści.

Czytaj dalej
dom prefabrykowany nowoczesny WOLF Haus

Domy szkieletowe

Planujesz budowę domu lub większej inwestycji? Zależy Ci na solidnym wykonaniu, atrakcyjnej cenie, jednocześnie szybkiej realizacji? Rozwiązaniem skrojonym na miarę Twoich potrzeb może być dom szkieletowy stawiany w ciężkim prefabrykacie niemieckim. W WOLF Haus zbudujemy go dla Ciebie od podstaw nawet w 3 miesiące.

Czytaj dalej