Hale i zbiorniki WOLF

Doświadczenie i najwyższa jakość

Pół wieku doświadczenia w branży, specjalistyczna wiedza i wyrafinowana technologia – oto co sprawia, że WOLF System jest wiodącą firmą budowlaną na rynku, która spełnia wszystkie wymagania budownictwa rolniczego, przemysłowego oraz jeździeckiego.

Nasza oferta obejmuje doradztwo, projektowanie oraz budowę obiektów inwentarskich i przemysłowych, hal różnego przeznaczenia, kompleksów rolniczych, zbiorników oraz silosów jak również ujeżdżalni i stadnin. Działamy kompleksowo – od fundamentów aż po sam dach. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują to, co najlepsze, w jednym miejscu i w ramach jednej usługi.

Odpowiedni materiał konstrukcyjny dopasowujemy do każdego projektu zgodnie z indywidualnymi preferencjami Klientów. Tym sposobem jednocześnie optymalizujemy koszty, jak i zapewniamy funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetykę wykonania obiektu.

 

Zaufaj doświadczeniu i fachowej wiedzy WOLF System. Wejdź na www.wolfsystem.pl

 

Obory WOLF System

Bydło mleczne, mięsne, jałówki oraz cielęta – każdy rodzaj hodowli zwierząt stawia oborom odmienne wymagania. WOLF System dysponuje rozwiązaniami dopasowanymi do przeznaczenia obiektu. Wieloletnie doświadczenie zestawiamy z najnowszymi zdobyczami technologicznymi i oferujemy naszym Klientom nowoczesne obory o najwyższym standardzie wykonania.

 

Poznajcie naszych Inwestorów z Wielkopolski, oraz naszą wspólną historię. O zaufaniu i rekomendacjach, dzięki których wybudowaliśmy od 2015 roku 7 obór w sąsiadujących miejscowościach. A to dopiero dobry początek kolejnych inwestycji w okolicy.

Hale sportowo-rekreacyjne WOLF System

Budownictwo to nasza pasja, dlatego każdą inwestycję traktujemy indywidualnie. Doradzamy, sprawdzamy możliwe rozwiązania, optymalizujemy aby ostateczny produkt był odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby Inwestora.

Poznajcie naszych Inwestorów, ich niezwykłe pasje i wyjątkowe historie. Cieszymy się, że jesteśmy dla naszych Klientów partnerem, na którym mogą polegać przy realizowaniu ich inwestycji.

Żelbetowe silosy magazynowe WOLF System

Nasza szeroka oferta silosów o dużej pojemności jest idealna do przechowywania dużych ilości zrębków drzewnych, pelletu, biomasy lub innych materiałów sypkich

Wytwarzamy silosy bez zbędnych połączeń szalunku, które muszą zostać później uszczelnione. Eliminujemy w ten sposób dodatkowe prace związane z uszczelnieniem konstrukcji. Stabilne deskowanie stalowe umożliwia montaż szalunków wewnętrznych i zewnętrznych bez kotew ściennych i rur dystansowych przechodzących przez ścianę, zapewniając w ten sposób maksymalną szczelność.

Nasze konstrukcje to optymalna kombinacja stali i betonu, która zapewnia ekonomiczne oraz trwałe magazynowanie materiału.