Domy piętrowe

Domy piętrowe prefabrykowane

Maksymalnie komfortowe domy dla każdego domownika, a przy tym na tyle zwarte w zabudowie, by swoim metrażem zmieścić się również na mniejszej działce. Zapomnij o ograniczeniach – tu swobodą aranżacyjną możesz cieszyć się na każdym poziomie.

Domy piętrowe to projekty charakteryzujące się dużą powierzchnią mieszkalną, wyłącznie pełnowymiarowymi kondygnacjami, a jednocześnie stosunkowo zwartą zabudową. Ich konstrukcja składa się z dwóch poziomów – przestronnego parteru i nie mniej wygodnego piętra, pozbawionego skosów.

W porównaniu do „parterówek”, domy piętrowe zapewniają więcej użytkowej przestrzeni lub, jeśli zestawić domy o tym samym metrażu, bardziej zwartą bryłę – przez co zajmują mniej powierzchni działki. Z kolei w zestawieniu z projektami z poddaszem, mogą zaoferować nie jedną, a dwie pełne kondygnacje, co daje wiele miejsca i sporo swobody podczas aranżacji wnętrza.

Filtry

Liczba pokoi

Powierzchnia

Rodzaj dachu

Dodatkowe pomieszczenia

Resetuj

Dom piętrowy

Dom piętrowy to znakomita opcja dla dużych rodzin – zwłaszcza tych, które planują zabudowę na działce o ograniczonej wielkości. Dwie przestronne kondygnacje zapewniają pokaźny metraż, a tym samym pełen komfort zamieszkania i prywatność dla każdego domownika przy jednoczesnym zachowaniu niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery.

Przejrzysty, funkcjonalny układ domu pozwala na łatwe wydzielenie prywatnej i gościnnej strefy. Brak skosów i pełna wysokość pomieszczeń domu piętrowego umożliwiają maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni – również na piętrze. Wnętrza są bardziej ustawne, lepiej doświetlone i nie wymagają specjalnych rozwiązań – np. mebli na wymiar. Dodatkowym atutem jest fakt, że duża powierzchnia mieszkalna nie zajmuje całej parceli, pozostawiając miejsce na garaż, przydomowy ogród czy taras.

Nowoczesne domy piętrowe

Atrakcyjny stosunek powierzchni użytkowej do wielkości zabudowy, swoboda w urządzaniu wnętrz czy wysoki komfort, to nie jedyne mocne strony „piętrówek”. Projekty nowoczesnych domów piętrowych ukazują ich zupełnie nową definicję, gdzie kluczową rolę, zaraz obok estetyki i funkcjonalności odgrywa energooszczędność.

W WOLF Haus do współczesnej definicji nowoczesnego domu piętrowego dokładamy jeszcze dwa ważne aspekty – trwałość i bezpieczeństwo. Oferowane przez nas rozwiązania to energooszczędne domy prefabrykowane, tworzone w oparciu o ciężki prefabrykat drewniany, autorską technologię i opatentowane rozwiązania poprzedzone badaniami. Dzięki nim, nasze domy nie tylko cieszą oko świetnym designem, ale przede wszystkim zapewniają wysoką odporność, solidność i znakomitą izolacyjność, sprzyjając Twoim oszczędnościom. Ich wysoką jakość potwierdzamy badaniami.

Projekty domów piętrowych

Przymierzasz się do budowy domu dla swojej rodziny? A może masz w planach większą inwestycję deweloperską? Odkryj naszą autorską kolekcję projektów domów piętrowych, przygotowaną przez zespół specjalistów. Czeka tu na Ciebie wiele rozmaitych propozycji, wpisujących się w różne koncepcje architektoniczne i estetykę – m.in. domy w stylu klasycznym, skandynawskim, rustykalnym, jak również eklektycznym, minimalistycznym czy nowoczesnym, z dachem płaskim, dwu- lub wielospadowym. Domy posiadają różny metraż, układ pomieszczeń czy liczbę pokoi – bez trudu znajdziesz więc ten odpowiadający Twoim potrzebom. W niektórych projektach domów piętrowych przewidziane zostało także miejsce na dodatkowe pomieszczenia – garderobę, pralnię, spiżarnię, pomieszczenie gospodarcze czy garaż.

Przygotowane przez nas projekty domów piętrowych nie wpisały się w Twoje wyobrażenie o wymarzonym domu? A może nie odpowiadają one na Twoje szczególne potrzeby lub specyficzne warunki działki? Z nami masz możliwość zaprojektowania domu od podstaw, adaptacji gotowego projektu domu z katalogu WOLF lub zewnętrznego projektu. Skontaktuj się z nami już dziś lub umów na spotkanie – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, zapoznamy Cię bliżej z ofertą i dostępnymi rozwiązaniami!