Domy piętrowe

Komfort dla Ciebie i rodziny!

Maksymalnie komfortowe domy dla każdego domownika, a przy tym na tyle zwarte w zabudowie, by swoim metrażem zmieścić się również na mniejszej działce. Zapomnij o ograniczeniach – tu swobodę aranżacyjną możesz cieszyć się na każdym poziomie.

 

Domy piętrowe to projekty charakteryzujące się dużą powierzchnią mieszkalną, wyłącznie pełnowymiarowymi kondygnacjami, a jednocześnie stosunkowo zwartą zabudową. Ich konstrukcja składa się z dwóch poziomów – przestronnego parteru i równie wygodnego piętra, pozbawionego skosów.

 

Dzięki temu unikatowemu projektowi, każdy domownik może cieszyć się maksymalnym komfortem, a jednocześnie domy piętrowe są tak zmyślnie zaprojektowane, że doskonale wpisują się nawet na niewielkie działki. Wyzbywając się ograniczeń, otwierają one nieograniczone możliwości aranżacyjne na każdym poziomie budynku.

 

Zadbaj o swoją przestrzeń

Przemyślana konstrukcja domów piętrowych obejmuje pełnowymiarowy parter, który zapewnia obszerną przestrzeń do życia, relaksu i funkcjonalnej aranżacji, oraz identycznie wygodne piętro bez skosów, które może być wykorzystane do stworzenia kolejnych przestronnych pokoi, gabinetu czy dowolnej innej przestrzeni zgodnie z potrzebami mieszkańców.

Domy piętrowe to synonim przemyślanego projektowania, łączącego komfort z funkcjonalnością oraz pozwalającego osiągnąć swobodę aranżacyjną w każdym zakątku tego przestrzennego i efektywnego budynku.

W porównaniu do „parterówek”, domy piętrowe zapewniają więcej użytkowej przestrzeni lub, jeśli zestawić domy o tym samym metrażu, bardziej zwartą bryłę – przez co zajmują mniej powierzchni działki. Z kolei w zestawieniu z projektami z poddaszem, mogą zaoferować nie jedną, a dwie pełne kondygnacje, co daje wiele miejsca i sporo swobody podczas aranżacji wnętrza.

Poznaj nasze wybrane projekty

Filtracja
Liczba pokoi
Garaż w bryle budynku
Metraż

Cedrowy

6 pokoi
155,19 m2

Cyprysy

6 pokoi
191,37 m2

Lotos

7 pokoi
204,80 m2
dom Mini 2 Wolf Haus

WOLF_Mini 2

4 pokoje
89,96 m2

WOLF_Mini

4 pokoje
89,96 m2

WOLF_Sensation II

5 pokoi
140,06 m2

WOLF_Combino C

5 pokoi
158,42 m2

WOLF_Combino B

4 pokoje
159,55 m2
WOLF_Widny dom gotowy 2

WOLF_Widny

5 pokoi
156,65 m2

Zen

6 pokoi
245,39 m2

Dom piętrowy

Dom piętrowy to znakomita opcja dla dużych rodzin – zwłaszcza tych, które planują zabudowę na działce o ograniczonej wielkości. Dwie przestronne kondygnacje zapewniają pokaźny metraż, a tym samym pełen komfort zamieszkania i prywatność dla każdego domownika przy jednoczesnym zachowaniu niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery.

Przejrzysty, funkcjonalny układ domu pozwala na łatwe wydzielenie prywatnej i gościnnej strefy. Brak skosów i pełna wysokość pomieszczeń domu piętrowego umożliwiają maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni – również na piętrze. Wnętrza są bardziej ustawne, lepiej doświetlone i nie wymagają specjalnych rozwiązań – np. mebli na wymiar. Dodatkowym atutem jest fakt, że duża powierzchnia mieszkalna nie zajmuje całej parceli, pozostawiając miejsce na garaż, przydomowy ogród czy taras.

WOLF_Widny dom gotowy 2

Nowoczesne domy piętrowe

Atrakcyjny stosunek powierzchni użytkowej do wielkości zabudowy, swoboda w urządzaniu wnętrz czy wysoki komfort, to nie jedyne mocne strony „piętrówek”. Projekty nowoczesnych domów piętrowych ukazują ich zupełnie nową definicję, gdzie kluczową rolę, zaraz obok estetyki i funkcjonalności odgrywa energooszczędność.

W WOLF Haus do współczesnej definicji nowoczesnego domu piętrowego dokładamy jeszcze dwa ważne aspekty – trwałość i bezpieczeństwo. Oferowane przez nas rozwiązania to energooszczędne domy prefabrykowane, tworzone w oparciu o ciężki prefabrykat drewniany, autorską technologię i opatentowane rozwiązania poprzedzone badaniami. Dzięki nim, nasze domy nie tylko cieszą oko świetnym designem, ale przede wszystkim zapewniają wysoką odporność, solidność i znakomitą izolacyjność, sprzyjając Twoim oszczędnościom. Ich wysoką jakość potwierdzamy badaniami.

Puenta projekt 1

Projekty domów piętrowych

Przymierzasz się do budowy domu dla swojej rodziny? A może masz w planach większą inwestycję deweloperską? Odkryj naszą autorską kolekcję projektów domów piętrowych, przygotowaną przez zespół specjalistów. Czeka tu na Ciebie wiele rozmaitych propozycji, wpisujących się w różne koncepcje architektoniczne i estetykę – m.in. domy w stylu klasycznym, skandynawskim, rustykalnym, jak również eklektycznym, minimalistycznym czy nowoczesnym, z dachem płaskim, dwu- lub wielospadowym. Domy posiadają różny metraż, układ pomieszczeń czy liczbę pokoi – bez trudu znajdziesz więc ten odpowiadający Twoim potrzebom. W niektórych projektach domów piętrowych przewidziane zostało także miejsce na dodatkowe pomieszczenia – garderobę, pralnię, spiżarnię, pomieszczenie gospodarcze czy garaż.

Przygotowane przez nas projekty domów piętrowych nie wpisały się w Twoje wyobrażenie o wymarzonym domu? A może nie odpowiadają one na Twoje szczególne potrzeby lub specyficzne warunki działki? Z nami masz możliwość zaprojektowania domu od podstaw, adaptacji gotowego projektu domu z katalogu WOLF lub zewnętrznego projektu. Skontaktuj się z nami już dziś lub umów na spotkanie – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, zapoznamy Cię bliżej z ofertą i dostępnymi rozwiązaniami!

Wypełnij formularz
i otrzymaj bezpłatną wycenę

  nasza polityka prywatności

  Dowiedz się więcej o Wolf Haus

  Niemiecka technologia

  Dzięki odpowiedniemu podejściu, zwiększamy efektywność energetyczną i trwałość naszych domów, gwarantując przy tym szybki czas budowy.

  czytaj dalej

  Galeria realizacji

  Niezliczone możliwości aranżacyjne, ogromny wybór materiałów – zobacz, jak wyglądają domy naszych klientów.

  czytaj dalej

  Certyfikowana jakość i bezpieczeństwo

  To dla nas priorytet. Dlatego dbamy o te aspekty, podlegając przy tym stałej kontroli niezależnych jednostek nadzorujących.

  czytaj dalej

  Kontakt

  Masz pytania? Zadzwoń! Nasz Zespół jest do Twojej dyspozycji.

  czytaj dalej