Niemiecka technologia

Wolf Haus
Energooszczędne domy prefabrykowane

Skład domu WOLF Haus to 100% jakości. Wszystkie elementy, z których konstruujemy nasze prefabrykowane domy to dużo więcej, niż przegrody, które separują od zewnętrza czy dzielą powierzchnię na pomieszczenia.

Nasze energooszczędne domy tworzymy jako zwarte, szczelne i trwałe bryły. W budowie stosujemy wysokiej jakości atestowane materiały znanych i sprawdzonych certyfikowanych producentów, z którymi koncern WOLF współpracuje od wielu lat.

Domy WOLF Haus posiadają europejski certyfikat CE.

 

 

 

Wolf Haus
Poszukujesz solidnego parntera dla Twojej inwestycji?

Powierzając nam budowę Twojego domu możesz być spokojny, bowiem od ponad 50 lat jesteśmy liderem na arenie międzynarodowej w budowaniu energooszczędnych domów prefabrykowanych.

Nasza technologia opiera się na ciężkim prefabrykacie drewnianym, tj. elementy naszych domów są skonstruowane na solidnych belkach z drewna KVH (drewno konstrukcyjne klejone na długości) oraz BSH (drewno konstrukcyjne klejone warstwowo), dzięki czemu na stropie stosujemy wylewkę betonową, natomiast na dachu możemy montować ciężką cementową dachówkę.

Nasze domy są stabilne, trwałe i w standardzie energooszczędne.

Wolf Haus
Ściany pierwsza klasa

Drewno importujemy z największych fabryk w Niemczech, w których drewno jest suszone komorowo, czterostronnie strugane i fazowane, a jego wilgotność nie przekracza 14%.

To tam otrzymuje ono certyfikat jakości, który potwierdza jego niezwykłą trwałość i wytrzymałość. Wszystko aby w pełni zagwarantować bezpieczeństwo i solidność dla Twoich marzeń. Konstrukcje ścian WOLF Haus to pionierski i trwały system o trzech opatentowanych rozwiązaniach. Zastosowane przy ich tworzeniu materiały chronią przed upałem, mrozem i hałasem, gwarantując idealne samopoczucie:

Wolf Haus
Co oznacza, że dom jest prefabrykowany?

Nasze domy produkujemy w ściśle kontrolowanych, laboratoryjnych warunkach fabrycznych, przy użyciu nowoczesnych maszyn.

Dzięki temu możesz być pewien, że każdy element Twojego energooszczędnego domu jest przygotowany precyzyjnie co do milimetra. Gotowe elementy domu są pieczołowicie zabezpieczane przed załadunkiem, dlatego pogoda nie ogranicza naszych możliwości montażowych. Decyzja na dom prefabrykowany oznacza również oszczędność czasu, ponieważ sama produkcja jak i montaż zajmują kilka dni.

Wolf Haus
Drewno mamy w naturze

Drewno od wieków stanowi naturalny i ekologiczny materiał do budowy domów. Drewno klejone i konstrukcyjne ma niski ciężar własny i niesamowitą wytrzymałość, a elastycznością wielokrotnie przewyższa beton i stal.

Tylko drewno gwarantuje domowi niepowtarzalny mikroklimat.

Drewno, zdaniem ekspertów, jest najbardziej ekologicznym budulcem wśród wszystkich materiałów. Ujemna emisja CO2 i znikomy udział w śladzie węglowym sprawia, że budowa prefabrykowanego domu z WOLF Haus jest dużo przyjaźniejsza dla środowiska, niż tradycyjne konstrukcje wykonane przy użyciu nieodnawialnych materiałów.