Projekty indywidualne

Twoja wyobraźnia – naszą inspiracją!

Gotowe projekty domów prefabrykowanych nie odpowiadają w pełni na Twoje potrzeby? A może masz już w głowie własną wizję wymarzonego miejsca do życia?

 

Stwórz z naszymi ekspertami indywidualny projekt domu, w którym zachwyci Cię każdy detal. Projekt indywidualny domu prefabrykowanego to najlepszy sposób na stworzenie wymarzonej, idealnie dopasowanej do potrzeb i oczekiwań przestrzeni.

 

To najlepsze rozwiązanie, gdy gotowe propozycje z katalogu nie spełniają w 100% Twoich oczekiwań – nie wpisują się w upatrzoną wizję, konkretne potrzeby czy szczególne wymogi, np. specyfikę terenu działki, warunki świetlne czy aspekty prawne dotyczące możliwej zabudowy.

Szeroki wybór możliwości

W firmie WOLF Haus masz możliwość tworzenia własnego, unikalnego projektu domu prefabrykowanego na kilka różnych sposobów. Po pierwsze, możesz skorzystać z modyfikacji gotowego projektu z naszego obszernego katalogu WOLF, dopasowując go do swoich potrzeb i preferencji. Po drugie, istnieje opcja adaptacji zewnętrznego projektu, który już posiadasz, dostosowując go do naszych prefabrykowanych rozwiązań. Trzecią opcją jest kreacja domu od podstaw – możesz zacząć projekt od zupełnego zera, tworząc idealne miejsce do życia, które spełni wszystkie Twoje wymagania.

Bez względu na to, której opcji wybierzesz, zawsze możesz polegać na pełnym wsparciu naszych doświadczonych architektów oraz innych specjalistów na każdym etapie realizacji Twojej inwestycji. Od pierwszego pomysłu po finalne wcielenie w życie, nasi eksperci pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele i stworzyć wymarzony dom. Działając wspólnie, zapewnimy Ci nie tylko efektywną i sprawną budowę, ale również pewność, że Twój nowy dom prefabrykowany będzie doskonale oddawać Twoją wizję i spełni najwyższe standardy jakości.

Poznaj nasze wybrane projekty

Filtracja
Liczba pokoi
Garaż w bryle budynku
Metraż

Modern G

4 pokoje
125,13 m2

Perfect

4 pokoje
125,13 m2
dom puenta w ofercie Wolfhaus

Puenta

4 pokoje
174,02 m2
dom kier wolfhaus

Kier

4 pokoje
120,90 m2

Rudzik

6 pokoi
250,56 m2
Karo projekt 3

Karo

5 pokoi
151,70 m2

Cedrowy

6 pokoi
155,19 m2
Wiano projekt

Wiano

6 pokoi
190,90 m2

Cyprysy

6 pokoi
191,37 m2

Lotos

7 pokoi
204,80 m2

Bliski

3 pokoje
75,40 m2
domek remki wolfhaus

Remki

4 pokoje
126,20 m2

Zen

6 pokoi
245,39 m2

Projekty domów indywidualnych

Projekty domów indywidualnych w WOLF Haus dają praktycznie nieograniczone możliwości. Pozwalają na stworzenie w pełni spersonalizowanego budynku – dopasowania go od A do Z do najrozmaitszych potrzeb i oczekiwań – zarówno pod względem funkcjonalności, estetyki, jak również technicznych czy prawnych aspektów.

Choć na pierwszy rzut oka indywidualne projektowanie domów może wydawać Ci się procesem skomplikowanym, bez obaw – zapewniamy pełne wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie realizacji inwestycji: od projektu, przez wszelkie formalności, aż po samą produkcję prefabrykatów i montaż Twojego wymarzonego domu. W takim zakresie, jakim potrzebujesz.

Domy według indywidualnych projektów

Wszystkie domy z projektów indywidualnych, jakie tworzymy w WOLF Haus, powstają w procesie ściśle kontrolowanej prefabrykacji w naszych zakładach produkcyjnych. Ich poszczególne elementy, tzw. półfabrykaty, produkowane są przy użyciu nowoczesnych maszyn.

Pozwala to na precyzyjne przygotowanie każdego elementu budynku – co do milimetra, według indywidualnego projektu. Domy montowane są solidnie i szybko – bez ryzyka przestojów czy uszkodzenia materiałów z racji niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Wysoka jakość stosowanych przez nas materiałów oraz opatentowane rozwiązania w zakresie konstrukcji sprawiają, że stawiane przez nas domy są bezpieczne, energooszczędne i bardzo wytrzymałe.

Karo projekt 2

Projekty indywidualne dla domów

Wszystkie powstające w WOLF Haus projekty indywidualne dla domów tworzymy wspólnie z naszymi Klientami na bazie ich potrzeb, preferencji i końcowych oczekiwań. Realizacją inwestycji zajmujemy się kompleksowo – od projektu, przez formalności, aż po produkcję prefabrykatów domu, ich transport na plac budowy i pełen montaż. Usługę projektów indywidualnych dla domów kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i biznesu.

Masz pomysł na dom, projekt indywidualny lub gotową inspirację? Chcesz zmodyfikować jeden z projektów z naszego katalogu lub odtworzyć budynek widziany w sieci? Skontaktuj się z nami już dziś, umów na spotkanie i stwórz z naszymi ekspertami projekty indywidualne domu, o jakim marzysz!  Dom skrojony na miarę, w każdym milimetrze dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań? Z WOLF Haus to możliwe!

Wypełnij formularz
i otrzymaj bezpłatną wycenę

  nasza polityka prywatności

  Dowiedz się więcej o Wolf Haus

  Niemiecka technologia

  Dzięki odpowiedniemu podejściu, zwiększamy efektywność energetyczną i trwałość naszych domów, gwarantując przy tym szybki czas budowy.

  czytaj dalej

  Galeria realizacji

  Niezliczone możliwości aranżacyjne, ogromny wybór materiałów – zobacz, jak wyglądają domy naszych klientów.

  czytaj dalej

  Certyfikowana jakość i bezpieczeństwo

  To dla nas priorytet. Dlatego dbamy o te aspekty, podlegając przy tym stałej kontroli niezależnych jednostek nadzorujących.

  czytaj dalej

  Kontakt

  Masz pytania? Zadzwoń! Nasz Zespół jest do Twojej dyspozycji.

  czytaj dalej