Projekty domów gotowych z półki_WOLF Haus

Poznaj wybrane projekty domów gotowych dla Ciebie

Wybierz jeden z 6 projektów – znajdziesz je klikając tu. Oszczędź czas i pieniądze – decydując się na opracowany projekt, budowa Twojego domu rozpocznie się szybciej.

 

Odpowiednio dobrana konstrukcja naszych projektów gotowych oraz układ, gwarantują przy tym niższe koszty budowy. Przyświeca nam cel, aby połączyć najwyższą jakość naszych domów z przystępną cenowo ofertą, co jest szczególnie ważne w coraz bardziej wymagających czasach wzrostów cen materiałów i energii.

 

Zrealizuj z nami swoje marzenia o idealnym domu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jesteśmy dla Ciebie elastyczni – wybierz zakres najbardziej komfortowy dla Ciebie, od stanu surowego do deweloperskiego wykończenia domu.

Realizację swoich marzeń masz na wyciągnięcie ręki.

 

Sięgnij po dom gotowy z najwyższej półki.

Jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać z oferty projektów gotowych z półki?

Posiadać dokumenty formalno–prawne dla działki na której będzie budowany dom.

Działka może być zlokalizowana w dowolnym miejscu w Polsce poza pasem nadmorskim i obszarami gór oraz wzniesień powyżej 300m n.p.m.

Działka musi mieć odpowiednie wymiary ze względu na odległości zgodne z przepisami prawa oraz ze względu na wskaźnik intensywności zabudowy wynikający z warunków zabudowy lub planu miejscowego.

Projekt gotowy, parametry budynku muszą wpisywać się w obowiązujące dla danej działki warunki zabudowy lub plan miejscowy.

Jedyne zmiany, które mogą się pojawić w projektach gotowych z półki będą wynikały z sytuacji na działce, która będzie determinowała np. kierunek wyprowadzenia kanalizacji, instalacji wodnej lub elektrycznej.

Drobne zmiany np. w elektryce Klient może wprowadzić na etapie Werkplanu.

Jakie dokumenty formalno-prawne będą potrzebne?

Każda działka jest inna, zatem część dokumentów będzie uzależniona od uwarunkowań danej okolicy. Część dokumentów jest jednak wspólna dla wszystkich działek, między innymi:

  • wypis i wyrys z aktualnego Planu Miejscowego;
  • wypis i wyrys z ewidencji gruntów i budynku;
  • warunki Zabudowy i Zagospodarowania Terenu wydane przez Urząd Miasta lub Gminy
    (w wypadku braku Planu Miejscowego);
  • mapa do celów projektowych;
  • warunki techniczne lub zapewnienia o dostawie energii elektrycznej;
  • warunki techniczne lub zapewnienia o dostawie wody i odbioru ścieków.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące wymaganych dokumentów uzyskają Państwo od naszych doradców – prosimy o kontakt bezpośrednio z osobą z Państwa okolicy:

Wyszukaj biuro regionalne