Już 14 maja 2023 roku, w godzinach 10-18, ponownie otworzymy dla Państwa drzwi WOLF Haus! Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, które będzie okazją do lepszego poznania naszej firmy, porozmawiania ze specjalistami WOLF i przyjrzenia się, jak krok po kroku powstają domy w naszej fabryce! Sprawdź, dlaczego warto tego dnia być z nami!

Dzień otwarty WOLF Haus – poznaj nas!

W WOLF Haus spełniamy marzenia naszych Klientów! Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o budowie domu wiąże się z wieloma wątpliwościami i rodzi mnóstwo pytań. Staramy się nieustannie przekazywać wiedzę na temat technologii budowania domów z prefabrykatów i korzyści, jakie z niej wynikają. Dzień otwarty w WOLF Haus to dla nas okazja, by przedstawić proces produkcji prefabrykatów od kulis, zapoznać z naszymi ekspertami i porozmawiać o wszelkich kwestiach, które Państwa interesują.

Dzień otwarty w WOLF Haus

Plan dnia otwartego WOLF Haus

Zapraszamy 14 maja 2023 roku w godzinach od 10.00 do 18.00 do naszej fabryki w Siemianowicach Śląskich wszystkie osoby, które są zainteresowane ofertą firmy WOLF Haus i chcą dowiedzieć się więcej o budowie domów z prefabrykatów.

  • Zaprezentujemy naszą technologię budowlaną i opowiemy o niej ze szczegółami
  • Powiemy Państwu, jak powstają w fabryce komponenty domów WOLF i umożliwimy dokładne przyjrzenie się im
  • Przedstawimy zalety domów modułowych, a przede wszystkim wskażemy Państwu, jaką długofalową oszczędność niesie ze sobą budowa drewnianego domu prefabrykowanego
  • Omówimy możliwość realizacji indywidualnych projektów, które powstają we współpracy z różnymi biurami projektowymi
  • Będą mogli Państwo porozmawiać z projektantami, doradcami, inżynierami budownictwa i architektami.

Dni otwarte WOLF Haus

Aby ten dzień był dla naszych Gości jak najbardziej owocny i przyjemny, przygotowaliśmy również dodatkowe atrakcje:

  • stoiska producentów materiałów, z którymi współpracujemy,
  • animacje dla dzieci,
  • smaczny poczęstunek,
  • strefę chillout, aby każdy mógł się zrelaksować w progach WOLF Haus,
  • galerię naszych realizacji wraz z opiniami inwestorów.

Odwiedź WOLF Haus 14 maja i zyskaj

Naszą tradycją stała się już organizacja konkursu z nagrodami dla odwiedzających! Przychodząc na Dzień otwarty w WOLF Haus, zyskasz okazję do wzięcia udziału w losowaniu atrakcyjnej nagrody – KONCEPCJI ARCHITEKTONICZNEJ DOMU!

WOLF Haus dzień otwarty

Dodatkowo przygotowaliśmy też specjalną ofertę dla osób, które zdecydują się na podpisanie umowy z nami do końca czerwca bieżącego roku! Wszyscy odwiedzający nas 14 maja 2023 r. otrzymają kod upoważniający do odbioru nagrody specjalnej.

Aby dołączyć do tegorocznej edycji, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i pobrać bezpłatny e-bilet, uprawniający do wejścia dla jednej bądź dwóch osób dorosłych wraz z dziećmi na nasze wydarzenie. Bilety można pobierać do 11 maja 2023 r.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszej relacji z ubiegłorocznej edycji Dnia otwartego w WOLF Haus!

Najnowsze wpisy

dom prefabrykowany z częścią usługową

Dom prefabrykowany z częścią usługową. Jak może wyglądać?

Chcesz prowadzić swój biznes blisko miejsca zamieszkania, jednocześnie oddzielając życie zawodowe od prywatnego? Jest to możliwe nawet w tej samej lokalizacji! Planując budowę domu, wystarczy wziąć taką koncepcję pod uwagę, a potem po prostu wprowadzić ją w życie. W tym artykule omawiamy domy prefabrykowane, które są połączone z częścią usługową. Jak to może wyglądać w […]

Czytaj dalej
dom bez barier

Dom bez barier: prefabrykacja z myślą o osobach niepełnosprawnych

Dom prefabrykowany to budynek, który da się stworzyć w odpowiedzi na najróżniejsze potrzeby właścicieli. Wiąże się to z wprowadzaniem rozmaitych rozwiązań. Czasem wynikają one z marzeń i wizji przyszłych domowników, ale bywa i tak, że ich realizacja ma dużo większe znaczenie.

Czytaj dalej

Dom na miarę XXI wieku: jak się buduje z prefabrykatów?

Zmieniające się przepisy i coraz to nowsze trendy w budownictwie sprawiają, że każdy, kto obecnie podejmuje decyzję o budowie wymarzonego domu, musi się zmierzyć z wieloma dylematami. Podobnie zresztą wygląda to w przypadku typowo inwestycyjnego podejścia do tego tematu. Jeśli chcesz poznać długą listę istotnych szczegółów, dotyczących stawiania budynków w XXI wieku, to ten artykuł […]

Czytaj dalej