Zapraszamy na Dzień otwarty w WOLF Haus

Zapraszamy na Dzień otwarty w WOLF Haus

25 września o godzinie 10:00 otwieramy bramy naszej fabryki domów i aż do godziny 18:00 serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Dzień otwarty w WOLF Haus dedykujemy wszystkim osobom, które poszukują solidnej i sprawdzonej firmy budowlanej. Tego dnia każdy może zobaczyć z bliska, jak wygląda produkcja domu prefabrykowanego od kuchni i przekonać się, że domy drewniane są solidnie skonstruowane oraz dopracowane w każdym calu.

Czego dowiesz się podczas Dnia otwartego WOLF Haus?

Każdy dom powstaje dzięki ciężkiej pracy wielu specjalistów. Przykładamy dużą wagę do procesu projektowego, a za wysoki standard realizacji odpowiadają inżynierowie oraz specjalistyczna, zaawansowana technologicznie linia produkcyjna. Podczas dnia otwartego odwiedzający mogą sprawdzić, jak działamy w WOLF Haus i zadać pytania ekspertom na temat domów prefabrykowanych.

Poza tym, oprócz zwiedzania hal produkcyjnych, oglądania procesu produkcji i sprawdzania wszystkich komponentów, które składają się na ostateczny produkt, oferujemy również możliwość zwiedzenia Domu Modelowego wybudowanego w 2013 roku. Zaaranżowane w nim zostały nasze biura, ale również Centrum Inwestorskie, gdzie Klienci mogą sprawdzić dostępne warianty wykończenia i wybrać takie elementy, jak typ i kolor dachówki, rodzaje rynien, rolet czy parapety itd.

zaproszenie na dzień otwarty WOLF Haus

Dlaczego warto odwiedzić WOLF Haus?

Zależy nam, by każdy tego dnia dowiedział się jak najwięcej o domach prefabrykowanych z naszej oferty, ale również miło i przyjemnie spędził czas. W związku z tym na tarasie w Domu Modelowym zaaranżujemy strefę chillu, by można było się tam odprężyć i zażyć promieni jesiennego słońca, które, mamy nadzieję, zagości 25 września na niebie.

Stworzymy również strefę piknikową z poczęstunkiem czy strefę dla najmłodszych, w której nasze animatorki będą zajmowały się pociechami, aby rodzicie mogli swobodnie uczestniczyć w Dniu otwartym WOLF Haus.

Oczywiście nie może również zabraknąć strefy dedykowanej naszym Partnerom, z którymi na co dzień współpracujemy i realizujemy projekty, wykorzystując oferowane przez nich komponenty. W domach WOLF Haus ważny jest każdy detal, stąd też przykładamy ogromną wagę do jakości wszelkich elementów i z dumą je prezentujemy. Wśród naszych partnerów są m.in.:

Dodatkową niespodzianką dla odwiedzających będzie możliwość wzięcia udziału w konkursie. Główną nagrodą jest znakomity odkurzacz bezprzewodowy DYSON V8 Absolute+. Dołącz do nas 25 września, poznaj ofertę domów prefabrykowanych, porozmawiaj z ekspertami i sprawdź, czy szczęście Ci dopisze podczas konkursu. Powodzenia!

Najnowsze wpisy

Dom na miarę marzeń. Stan deweloperski w zaledwie 3 miesiące

Jedni decydują się na budowę domu własnymi rękami, kolejni korzystają z wielu ekip budowlanych, a jeszcze inni stawiają na współpracę z producentami domów prefabrykowanych. Tych ostatnich ciągle przybywa, bo tego typu rozwiązania przynoszą konkretne korzyści.

Czytaj dalej
producent domów prefabrykowanych

Domy energooszczędne

Pogłębiający się kryzys klimatyczny i zaostrzenie unijnych przepisów wyznaczyły nowy, zielony kierunek w branży budowlanej. Marzysz o budowie domu? Już dziś postaw więc na rozwiązanie jutra. Dom energooszczędny to inwestycja niosąca wiele korzyści – dla Ciebie, Twojej rodziny i samego środowiska.

Czytaj dalej
dom prefabrykowany nowoczesny WOLF Haus

Domy szkieletowe

Planujesz budowę domu lub większej inwestycji? Zależy Ci na solidnym wykonaniu, atrakcyjnej cenie, jednocześnie szybkiej realizacji? Rozwiązaniem skrojonym na miarę Twoich potrzeb może być dom szkieletowy stawiany w ciężkim prefabrykacie niemieckim. W WOLF Haus zbudujemy go dla Ciebie od podstaw nawet w 3 miesiące.

Czytaj dalej