Już 14 maja 2023 roku, w godzinach 10-18, ponownie otworzymy dla Państwa drzwi WOLF Haus! Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, które będzie okazją do lepszego poznania naszej firmy, porozmawiania ze specjalistami WOLF i przyjrzenia się, jak krok po kroku powstają domy w naszej fabryce! Sprawdź, dlaczego warto tego dnia być z nami!

Dzień otwarty WOLF Haus – poznaj nas!

W WOLF Haus spełniamy marzenia naszych Klientów! Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o budowie domu wiąże się z wieloma wątpliwościami i rodzi mnóstwo pytań. Staramy się nieustannie przekazywać wiedzę na temat technologii budowania domów z prefabrykatów i korzyści, jakie z niej wynikają. Dzień otwarty w WOLF Haus to dla nas okazja, by przedstawić proces produkcji prefabrykatów od kulis, zapoznać z naszymi ekspertami i porozmawiać o wszelkich kwestiach, które Państwa interesują.

Dzień otwarty w WOLF Haus

Plan dnia otwartego WOLF Haus

Zapraszamy 14 maja 2023 roku w godzinach od 10.00 do 18.00 do naszej fabryki w Siemianowicach Śląskich wszystkie osoby, które są zainteresowane ofertą firmy WOLF Haus i chcą dowiedzieć się więcej o budowie domów z prefabrykatów.

  • Zaprezentujemy naszą technologię budowlaną i opowiemy o niej ze szczegółami
  • Powiemy Państwu, jak powstają w fabryce komponenty domów WOLF i umożliwimy dokładne przyjrzenie się im
  • Przedstawimy zalety domów modułowych, a przede wszystkim wskażemy Państwu, jaką długofalową oszczędność niesie ze sobą budowa drewnianego domu prefabrykowanego
  • Omówimy możliwość realizacji indywidualnych projektów, które powstają we współpracy z różnymi biurami projektowymi
  • Będą mogli Państwo porozmawiać z projektantami, doradcami, inżynierami budownictwa i architektami.

Dni otwarte WOLF Haus

Aby ten dzień był dla naszych Gości jak najbardziej owocny i przyjemny, przygotowaliśmy również dodatkowe atrakcje:

  • stoiska producentów materiałów, z którymi współpracujemy,
  • animacje dla dzieci,
  • smaczny poczęstunek,
  • strefę chillout, aby każdy mógł się zrelaksować w progach WOLF Haus,
  • galerię naszych realizacji wraz z opiniami inwestorów.

Odwiedź WOLF Haus 14 maja i zyskaj

Naszą tradycją stała się już organizacja konkursu z nagrodami dla odwiedzających! Przychodząc na Dzień otwarty w WOLF Haus, zyskasz okazję do wzięcia udziału w losowaniu atrakcyjnej nagrody – KONCEPCJI ARCHITEKTONICZNEJ DOMU!

WOLF Haus dzień otwarty

Dodatkowo przygotowaliśmy też specjalną ofertę dla osób, które zdecydują się na podpisanie umowy z nami do końca czerwca bieżącego roku! Wszyscy odwiedzający nas 14 maja 2023 r. otrzymają kod upoważniający do odbioru nagrody specjalnej.

Aby dołączyć do tegorocznej edycji, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i pobrać bezpłatny e-bilet, uprawniający do wejścia dla jednej bądź dwóch osób dorosłych wraz z dziećmi na nasze wydarzenie. Bilety można pobierać do 11 maja 2023 r.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszej relacji z ubiegłorocznej edycji Dnia otwartego w WOLF Haus!

Najnowsze wpisy

domek karo wolfhaus

Dom pasywny – co to jest i co warto o nim wiedzieć?

Domy pasywne to nowoczesne budynki spełniające najwyższe standardy w zakresie energooszczędności. Czy są one przyszłością budownictwa mieszkaniowego? Biorąc pod uwagę ich zalety, z pewnością mocno pretendują do tego tytułu. Co oznacza, że dom jest pasywny i dlaczego warto w niego zainwestować? Zapraszamy do lektury artykułu.

Czytaj dalej

Zalety i wady mieszkania w domu jednorodzinnym

Przymierzasz się do zmiany miejsca zamieszkania? Jeśli od zawsze marzył Ci się dom, lecz wraz z możliwościami pojawiły się i wątpliwości, czy to, aby na pewno dobre rozwiązanie – ten wpis jest właśnie dla Ciebie. Omawiamy zalety i wady mieszkania w domu jednorodzinnym i podpowiadamy, kiedy warto się na niego zdecydować.

Czytaj dalej
dom dla pary wolfhaus

Dom dla pary

Życie we dwoje może być jeszcze bardziej przyjemne, gdy toczy się we własnym domu. Niezależnie od tego, czy do jego budowy przychodzi po latach, czy na początku wspólnej drogi, podstawa to dobry projekt. Tylko jak go znaleźć? Przeczytaj nasz poradnik i nie zwlekaj z realizacją marzeń. Podpowiadamy, jakie warunki powinien spełniać funkcjonalny dom dla pary […]

Czytaj dalej