Za nami wyjątkowe wydarzenie – dzień otwarty w fabryce WOLF Haus w Siemianowicach Śląskich. Frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania – odwiedziło nas ponad 300 osób, które mogły poznać specyfikę produkcji domów prefabrykowanych i skorzystać ze wszystkich atrakcji, które na ten dzień przygotowaliśmy. Przeczytaj krótką relację z Dnia otwartego WOLF Haus 2023!

Co działo się podczas Dnia Otwartego WOLF Haus?

14 maja 2023 roku otworzyły się drzwi naszej fabryki w Siemianowicach Śląskich. Osoby zainteresowane budową domu prefabrykowanego miały okazję przyjrzeć się procesowi produkcji elementów domu. Była to niepowtarzalna okazja do tego, aby dotknąć materiałów konstrukcyjnych czy obejrzeć efekt końcowy zaprojektowanej ściany, przygotowanej do transportu na plac budowy.

Co jeszcze działo się tego dnia w naszej fabryce?

  • Nasi specjaliści oprowadzili Gości po całym zakładzie produkcyjnym i odpowiedzieli na pojawiające się pytania. W zaaranżowanej przez nas Strefie zadowolonego inwestora, można było obejrzeć zdjęcia z budów i zakończonych inwestycji.
  • Jedną z atrakcji była prelekcja na temat faktów i mitów naturalnego budownictwa, którą prowadził niezawodny duet naszych ekspertów – Pani architekt oraz Kierownik budowy.
  • Przez cały Dzień otwarty WOLF Haus przekazywaliśmy odwiedzającym informacje na temat zalet domów modułowych oraz omawialiśmy możliwość realizacji indywidualnych projektów, które powstają we współpracy z różnymi biurami projektowymi.
  • W trakcie Dnia Otwartego zorganizowany został również konkurs, w którym nagrodą główną była koncepcja architektoniczna wraz z wizualizacjami o wartości 3400 zł oraz pakiet niespodzianek. Dla zdobywców 2. i 3. miejsca przygotowaliśmy pakiet atrakcyjnych gadżetów reklamowych od nas i partnerów, z którymi współpracujemy.

Niepowtarzalna okazja poznania partnerów WOLF Haus

WOLF Haus jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywaliśmy razem z naszymi Partnerami. Nie mogło więc zabraknąć ich podczas Dnia otwartego. Odwiedzający mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nich produktów, rozwiązań i usług. Bardzo dziękujemy firmom: Turenwerke, STO, Wurth, Defro, Okno-pol, Austrotherm, Centralserwis, Steico, Apagroup, Roto, IVT, BP2, Auto Zięba, D&M, Nice oraz Schiedel za udział w wydarzeniu i życiu naszej firmy. To prawdziwa przyjemność realizować zlecenia dla naszych Klientów z Waszą pomocą!

Dziękujemy za udział w Dniu Otwartym WOLF Haus

Bardzo dziękujemy wszystkim Gościom za tak liczny udział w Dniu otwartym WOLF Haus! Jednocześnie przypominamy, że nieustannie jesteśmy do Państwa dyspozycji – nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na pojawiające się pytania na temat budowy domów modułowych oraz naszej oferty. Wiele cennych informacji udostępniamy także na naszej stronie internetowej – zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz lektury publikowanych artykułów, związanych z budową domów prefabrykowanych.

Najnowsze wpisy

dom prefabrykowany z częścią usługową

Dom prefabrykowany z częścią usługową. Jak może wyglądać?

Chcesz prowadzić swój biznes blisko miejsca zamieszkania, jednocześnie oddzielając życie zawodowe od prywatnego? Jest to możliwe nawet w tej samej lokalizacji! Planując budowę domu, wystarczy wziąć taką koncepcję pod uwagę, a potem po prostu wprowadzić ją w życie. W tym artykule omawiamy domy prefabrykowane, które są połączone z częścią usługową. Jak to może wyglądać w […]

Czytaj dalej
dom bez barier

Dom bez barier: prefabrykacja z myślą o osobach niepełnosprawnych

Dom prefabrykowany to budynek, który da się stworzyć w odpowiedzi na najróżniejsze potrzeby właścicieli. Wiąże się to z wprowadzaniem rozmaitych rozwiązań. Czasem wynikają one z marzeń i wizji przyszłych domowników, ale bywa i tak, że ich realizacja ma dużo większe znaczenie.

Czytaj dalej

Dom na miarę XXI wieku: jak się buduje z prefabrykatów?

Zmieniające się przepisy i coraz to nowsze trendy w budownictwie sprawiają, że każdy, kto obecnie podejmuje decyzję o budowie wymarzonego domu, musi się zmierzyć z wieloma dylematami. Podobnie zresztą wygląda to w przypadku typowo inwestycyjnego podejścia do tego tematu. Jeśli chcesz poznać długą listę istotnych szczegółów, dotyczących stawiania budynków w XXI wieku, to ten artykuł […]

Czytaj dalej