Za nami wyjątkowe wydarzenie – dzień otwarty w fabryce WOLF Haus w Siemianowicach Śląskich. Frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania – odwiedziło nas ponad 300 osób, które mogły poznać specyfikę produkcji domów prefabrykowanych i skorzystać ze wszystkich atrakcji, które na ten dzień przygotowaliśmy. Przeczytaj krótką relację z Dnia otwartego WOLF Haus 2023!

Co działo się podczas Dnia Otwartego WOLF Haus?

14 maja 2023 roku otworzyły się drzwi naszej fabryki w Siemianowicach Śląskich. Osoby zainteresowane budową domu prefabrykowanego miały okazję przyjrzeć się procesowi produkcji elementów domu. Była to niepowtarzalna okazja do tego, aby dotknąć materiałów konstrukcyjnych czy obejrzeć efekt końcowy zaprojektowanej ściany, przygotowanej do transportu na plac budowy.

Co jeszcze działo się tego dnia w naszej fabryce?

  • Nasi specjaliści oprowadzili Gości po całym zakładzie produkcyjnym i odpowiedzieli na pojawiające się pytania. W zaaranżowanej przez nas Strefie zadowolonego inwestora, można było obejrzeć zdjęcia z budów i zakończonych inwestycji.
  • Jedną z atrakcji była prelekcja na temat faktów i mitów naturalnego budownictwa, którą prowadził niezawodny duet naszych ekspertów – Pani architekt oraz Kierownik budowy.
  • Przez cały Dzień otwarty WOLF Haus przekazywaliśmy odwiedzającym informacje na temat zalet domów modułowych oraz omawialiśmy możliwość realizacji indywidualnych projektów, które powstają we współpracy z różnymi biurami projektowymi.
  • W trakcie Dnia Otwartego zorganizowany został również konkurs, w którym nagrodą główną była koncepcja architektoniczna wraz z wizualizacjami o wartości 3400 zł oraz pakiet niespodzianek. Dla zdobywców 2. i 3. miejsca przygotowaliśmy pakiet atrakcyjnych gadżetów reklamowych od nas i partnerów, z którymi współpracujemy.

Niepowtarzalna okazja poznania partnerów WOLF Haus

WOLF Haus jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywaliśmy razem z naszymi Partnerami. Nie mogło więc zabraknąć ich podczas Dnia otwartego. Odwiedzający mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nich produktów, rozwiązań i usług. Bardzo dziękujemy firmom: Turenwerke, STO, Wurth, Defro, Okno-pol, Austrotherm, Centralserwis, Steico, Apagroup, Roto, IVT, BP2, Auto Zięba, D&M, Nice oraz Schiedel za udział w wydarzeniu i życiu naszej firmy. To prawdziwa przyjemność realizować zlecenia dla naszych Klientów z Waszą pomocą!

Dziękujemy za udział w Dniu Otwartym WOLF Haus

Bardzo dziękujemy wszystkim Gościom za tak liczny udział w Dniu otwartym WOLF Haus! Jednocześnie przypominamy, że nieustannie jesteśmy do Państwa dyspozycji – nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na pojawiające się pytania na temat budowy domów modułowych oraz naszej oferty. Wiele cennych informacji udostępniamy także na naszej stronie internetowej – zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz lektury publikowanych artykułów, związanych z budową domów prefabrykowanych.

Najnowsze wpisy

domek karo wolfhaus

Dom pasywny – co to jest i co warto o nim wiedzieć?

Domy pasywne to nowoczesne budynki spełniające najwyższe standardy w zakresie energooszczędności. Czy są one przyszłością budownictwa mieszkaniowego? Biorąc pod uwagę ich zalety, z pewnością mocno pretendują do tego tytułu. Co oznacza, że dom jest pasywny i dlaczego warto w niego zainwestować? Zapraszamy do lektury artykułu.

Czytaj dalej

Zalety i wady mieszkania w domu jednorodzinnym

Przymierzasz się do zmiany miejsca zamieszkania? Jeśli od zawsze marzył Ci się dom, lecz wraz z możliwościami pojawiły się i wątpliwości, czy to, aby na pewno dobre rozwiązanie – ten wpis jest właśnie dla Ciebie. Omawiamy zalety i wady mieszkania w domu jednorodzinnym i podpowiadamy, kiedy warto się na niego zdecydować.

Czytaj dalej
dom dla pary wolfhaus

Dom dla pary

Życie we dwoje może być jeszcze bardziej przyjemne, gdy toczy się we własnym domu. Niezależnie od tego, czy do jego budowy przychodzi po latach, czy na początku wspólnej drogi, podstawa to dobry projekt. Tylko jak go znaleźć? Przeczytaj nasz poradnik i nie zwlekaj z realizacją marzeń. Podpowiadamy, jakie warunki powinien spełniać funkcjonalny dom dla pary […]

Czytaj dalej