Za nami wyjątkowe wydarzenie – dzień otwarty w fabryce WOLF Haus w Siemianowicach Śląskich. Frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania – odwiedziło nas ponad 300 osób, które mogły poznać specyfikę produkcji domów prefabrykowanych i skorzystać ze wszystkich atrakcji, które na ten dzień przygotowaliśmy. Przeczytaj krótką relację z Dnia otwartego WOLF Haus 2023!

Co działo się podczas Dnia Otwartego WOLF Haus?

14 maja 2023 roku otworzyły się drzwi naszej fabryki w Siemianowicach Śląskich. Osoby zainteresowane budową domu prefabrykowanego miały okazję przyjrzeć się procesowi produkcji elementów domu. Była to niepowtarzalna okazja do tego, aby dotknąć materiałów konstrukcyjnych czy obejrzeć efekt końcowy zaprojektowanej ściany, przygotowanej do transportu na plac budowy.

Co jeszcze działo się tego dnia w naszej fabryce?

  • Nasi specjaliści oprowadzili Gości po całym zakładzie produkcyjnym i odpowiedzieli na pojawiające się pytania. W zaaranżowanej przez nas Strefie zadowolonego inwestora, można było obejrzeć zdjęcia z budów i zakończonych inwestycji.
  • Jedną z atrakcji była prelekcja na temat faktów i mitów naturalnego budownictwa, którą prowadził niezawodny duet naszych ekspertów – Pani architekt oraz Kierownik budowy.
  • Przez cały Dzień otwarty WOLF Haus przekazywaliśmy odwiedzającym informacje na temat zalet domów modułowych oraz omawialiśmy możliwość realizacji indywidualnych projektów, które powstają we współpracy z różnymi biurami projektowymi.
  • W trakcie Dnia Otwartego zorganizowany został również konkurs, w którym nagrodą główną była koncepcja architektoniczna wraz z wizualizacjami o wartości 3400 zł oraz pakiet niespodzianek. Dla zdobywców 2. i 3. miejsca przygotowaliśmy pakiet atrakcyjnych gadżetów reklamowych od nas i partnerów, z którymi współpracujemy.

Niepowtarzalna okazja poznania partnerów WOLF Haus

WOLF Haus jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywaliśmy razem z naszymi Partnerami. Nie mogło więc zabraknąć ich podczas Dnia otwartego. Odwiedzający mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nich produktów, rozwiązań i usług. Bardzo dziękujemy firmom: Turenwerke, STO, Wurth, Defro, Okno-pol, Austrotherm, Centralserwis, Steico, Apagroup, Roto, IVT, BP2, Auto Zięba, D&M, Nice oraz Schiedel za udział w wydarzeniu i życiu naszej firmy. To prawdziwa przyjemność realizować zlecenia dla naszych Klientów z Waszą pomocą!

Dziękujemy za udział w Dniu Otwartym WOLF Haus

Bardzo dziękujemy wszystkim Gościom za tak liczny udział w Dniu otwartym WOLF Haus! Jednocześnie przypominamy, że nieustannie jesteśmy do Państwa dyspozycji – nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na pojawiające się pytania na temat budowy domów modułowych oraz naszej oferty. Wiele cennych informacji udostępniamy także na naszej stronie internetowej – zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz lektury publikowanych artykułów, związanych z budową domów prefabrykowanych.

Najnowsze wpisy

Dom Lotos WOLF Haus

Dom dla 3-pokoleniowej rodziny

Dom dla kilkupokoleniowej rodziny to niemałe wyzwanie. Chodzi w końcu o to, by tak zagospodarować dostępną przestrzeń, żeby była ona dostosowana do potrzeb dziadków, dzieci i wnuków. Tak, by każdy miał poczucie prywatności i intymności, a zarazem był w stanie czerpać radość ze wspólnych chwil, spędzanych w rodzinnym gronie. W kolejnym poradniku WOLF Haus omawiamy […]

Czytaj dalej
nowoczesna stodoła Wolfhaus

Niewielki dom w minimalistycznym stylu – jak może wyglądać?

Minimalizm to styl życia, obejmujący bardzo wiele aspektów. Jednym kojarzy się z wysprzątaniem szafy i umieszczeniem w niej wyłącznie kilku czy kilkunastu zestawów ubrań, w których domownicy rzeczywiście chodzą. Kolejni mają tu na myśli niewielkie i przede wszystkim przemyślane zakupy spożywcze, które pozwalają nie marnować żywności.

Czytaj dalej
Dom Tiny od WOLF Haus

Dom 2-pokojowy – dla kogo będzie najlepszy?

Myśląc o wymarzonym domu, zwykle w głowie pojawia się wizja dużego obiektu z wieloma pomieszczeniami. Często lokujemy tam w wyobraźni dwie toalety, garderobę, dwie sypialnie, salon, kuchnię, pokój dla dziecka czy gabinet do pracy.

Czytaj dalej