Tegoroczny Dzień Otwarty w WOLF Haus już za nami. Było nam niezmiernie miło gościć w naszych progach Klientów i Partnerów, którzy mimo lekko niesprzyjającej aury odwiedzili nas tego dnia. Była to okazja do tego, by przyjrzeć się procesowi produkcyjnemu domu na różnych jego etapach, zobaczyć nasz Dom modelowy czy skorzystać z przygotowanych na tę okazję stref chilloutu i porozmawiać.

Jak przebiegał Dzień Otwarty w WOLF Haus?

Bardzo zależało nam, by tego dnia połączyć prezentację oferty naszej firmy z przyjemną, rodzinną atmosferą. Zaprosiliśmy więc do WOLF Haus osoby zainteresowane budową domów prefabrykowanych wraz z bliskimi i zadbaliśmy o to, by każdy znalazł atrakcje dla siebie.

W niedzielę, 25 września 2022 roku, odwiedziło nas ponad 150 osób! Zwiedzający oglądali cały proces produkcyjny domu: od magazynu, w którym składowane są półprodukty, z których składamy gotowe elementy domów; poprzez halę, w której w laboratoryjnych warunkach łączone są komponenty ścian, stropów i dachów; aż po serce naszej produkcji, czyli maszynę, która docina i obrabia elementy drewniane.

Do dyspozycji naszych Gości był Dom modelowy, prezentujący w całej okazałości produkt finalny całej linii produkcyjnej. W budynku zaaranżowane są biura WOLF Haus, a w piwnicach urządziliśmy Centrum Inwestorskie, w którym nasi Klienci wybierają m.in., kolor tynku na elewację, rolety, okna parapety czy rynny i obróbki blacharskie.

Chcąc dostarczyć solidnej dawki wiedzy odwiedzającym, zorganizowaliśmy cyklicznie wykłady w salonie. Nasz specjalista opowiadał o faktach i mitach naturalnego budownictwa i z pasją odpowiadał na pojawiające się pytania. Na tarasie Domu modelowego urządziliśmy strefę chillu, z której rozciągał się doskonały widok na cały teren naszej firmy.

 

 

Dodatkowe atrakcje podczas Dnia Otwartego WOLF Haus

Jedną z zaaranżowanych przestrzeni na terenie naszej firmy była Strefa Piknikowa, w której poczęstowaliśmy odwiedzających tradycyjną kiełbasą z grilla, jak również staropolskim żurkiem czy bigosem. Nie zabrakło również pysznych, słodkich wypieków i napojów – w końcu metoda „przez żołądek do serca” nigdy nie zawodzi!

Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych. W Strefie dla Dzieci animatorki zadbały o to, by maluchy również świetnie się bawiły. Rodzice mogli zostawić pociechy na zabawy animacyjne, aby swobodnie móc uczestniczyć w zwiedzaniu naszej fabryki, porozmawiać z ekspertami lub naszymi Partnerami czy posłuchać wykładów.

Chcąc dostarczyć Gościom odrobiny adrenaliny, zorganizowaliśmy konkurs, w którym główną nagrodą był odkurzacz bezprzewodowy DYSON. Zwyciężył Pan Piotr, a dwie nagrody pocieszenia trafiły do Pań Anny i Agaty. Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!

 

Gość specjalny i Partnerzy

Każdy z naszych Klientów ma swoją wyjątkową historię, pasje i osiągnięcia. Cieszymy się, że możemy zaoferować Państwu domy, które wpisują się w Wasz styl życia! Podczas Dnia Otwartego gościł u nas jeden z naszych Klientów – podniebny mistrz i pierwszy polski pilot w Red Bull Air Race Łukasz Czepiela (więcej o Łukaszu i jego wyjątkowej pasji oraz dokonaniach znajdziecie TUTAJ), który z kubkiem kawy opowiadał odwiedzającym, jak buduje się dom z WOLF Haus. Zapraszamy do obejrzenia relacji z pierwszych godzin montażu domu Łukasza, dostępną tutaj:

 

Dzień Otwarty w WOLF Haus był również okazją do poznania lepiej naszych Partnerów. To firmy, z którymi współpracujemy na co dzień i tworzymy lepszą przyszłość dla naszych Klientów. Gościli u nas:

Dzień Otwarty w WOLF Haus był doskonałą okazją dla zwiedzających, aby z bliska zobaczyli produkty, dopytali o szczegóły i przekonali się o ich doskonałej jakości.

 

 

Dziękujemy wszystkim obecnym, że byli z nami w tym wyjątkowym dniu. A tych, którzy nie mogli do nas dołączyć w niedzielę, serdecznie zapraszamy do kontaktu – nic nie stoi na przeszkodzie, by odwiedzić nasz Dom modelowy czy Centrum Inwestycyjne w innym terminie, a także porozmawiać z ekspertami na temat inwestycji.

 

Zdjęcia: Wojciech Mateusiak

Najnowsze wpisy

dom prefabrykowany z częścią usługową

Dom prefabrykowany z częścią usługową. Jak może wyglądać?

Chcesz prowadzić swój biznes blisko miejsca zamieszkania, jednocześnie oddzielając życie zawodowe od prywatnego? Jest to możliwe nawet w tej samej lokalizacji! Planując budowę domu, wystarczy wziąć taką koncepcję pod uwagę, a potem po prostu wprowadzić ją w życie. W tym artykule omawiamy domy prefabrykowane, które są połączone z częścią usługową. Jak to może wyglądać w […]

Czytaj dalej
dom bez barier

Dom bez barier: prefabrykacja z myślą o osobach niepełnosprawnych

Dom prefabrykowany to budynek, który da się stworzyć w odpowiedzi na najróżniejsze potrzeby właścicieli. Wiąże się to z wprowadzaniem rozmaitych rozwiązań. Czasem wynikają one z marzeń i wizji przyszłych domowników, ale bywa i tak, że ich realizacja ma dużo większe znaczenie.

Czytaj dalej

Dom na miarę XXI wieku: jak się buduje z prefabrykatów?

Zmieniające się przepisy i coraz to nowsze trendy w budownictwie sprawiają, że każdy, kto obecnie podejmuje decyzję o budowie wymarzonego domu, musi się zmierzyć z wieloma dylematami. Podobnie zresztą wygląda to w przypadku typowo inwestycyjnego podejścia do tego tematu. Jeśli chcesz poznać długą listę istotnych szczegółów, dotyczących stawiania budynków w XXI wieku, to ten artykuł […]

Czytaj dalej