Zastanawiasz się, co oznacza to sformułowanie? Czy można kupić prawdziwy dom w paczce? Często tak nazywa się domy gotowe, czyli takich, których projekty zostały skrupulatnie opracowane, a komponenty do nich (elementy prefabrykowane) są już wyprodukowane. W praktyce więc taki dom jest gotowy i czeka, aż inwestor zdecyduje się go postawić na swojej działce. Sprawdź, czym dokładnie są domy z paczki oraz jakie są ich zalety.

Domy z paczki – specyfika

Firmy trudniące się budową domów z prefabrykatów, często mają w swojej ofercie domy z paczki. My nazywamy je gotowymi domami z półki WOLF Haus. To kolekcja zaprojektowana i stworzona tak, aby możliwe było zagwarantowanie Klientom możliwie najkrótszego czasu budowy oraz optymalizacji kosztów inwestycji.

Domy z prefabrykatów powstają w fabryce, a następnie na placu budowy są montowane przez ekipy specjalistów w całość. Wszystkie komponenty (elementy prefabrykowane), są starannie spasowane i wykonane z dbałością o każdy detal. Dzięki temu cały proces montażu przebiega szybko i sprawnie.

Domy z paczki odpowiadają na różne potrzeby użytkowe, jak i oczekiwania inwestorów. W WOLF Haus proponujemy gotowe domy parterowe i piętrowe, jak również te z poddaszem użytkowym. Jeśli jednak w ofercie nie ma idealnego projektu – bez obaw! Możemy zaadaptować projekt do Twoich wymogów lub stworzyć zupełnie nowy, indywidualnie dopasowany projekt domu modułowego.

Domy z paczki - co to jest

Jak wybrać projekt domu z paczki?

Domy z paczki to różne rozwiązania, odpowiadające na różne potrzeby Klientów. Projekty różnią się powierzchnią użytkową, bryłą budynku, stylem wykończenia, a także kosztami budowy. Pod uwagę przy wyborze należy wziąć pod uwagę przede wszystkim swoje potrzeby i oczekiwania, a także możliwości finansowe. Nie mniej ważne są też upodobania estetyczne – w końcu to będzie Twój przyszły dom! W katalogu domów z paczki można znaleźć zarówno propozycje nowoczesne, świetnie oddające ducha wielkomiejskiego krajobrazu, jak i te w klimacie rustykalnym, nawiązującym do wiejskiego klimatu i doskonale współgrające z naturą czy małomiasteczkowym otoczeniem.

Projekty domów gotowych to przemyślana i dopracowana koncepcja. Ich zadaniem jest zapewnienie wysokiego komfortu mieszkańcom, a jednocześnie mają zadbać o energooszczędność.  Na gotowe domy z półki WOLF Haus zdecydowało się już wielu inwestorów, którzy postawili na inwestycje realizowane z wykorzystaniem ciężkiego prefabrykatu drewnianego i innych, opatentowanych rozwiązań. Oferowane domy gwarantują wysoką jakość, solidność, a także znakomity mikroklimat domownikom.

Czym są domy z paczki

Ile kosztuje gotowy dom z półki WOLF Haus?

Domy z paczki budzą wiele emocji, a osoby zainteresowane zastanawiają się, ile właściwie kosztuje taki dom z półki? Otóż ceny są bardzo zróżnicowane, a wpływ na nie ma m.in. sam rodzaj domu (parterowy, piętrowy, parterowy z poddaszem użytkowym), metraż, rodzaj zastosowanych materiałów i standard wykończenia. Niezależnie od tego, celem jest to, aby połączyć jak najwyższą jakość zastosowanych prefabrykatów, przemyślany projekt i przystępną cenowo ofertę.

Domy z paczki to nie jedynie oszczędność czasu, ale i środków finansowych. Skorzystanie z takiego rozwiązania przekłada się bowiem na niższe koszty budowy, dzięki czemu cena gotowego domu jest jeszcze bardziej atrakcyjna niż w przypadku domu projektowanego i tworzonego pod indywidualne wytyczne. Aby poznać dokładną cenę domu gotowego z półki WOLF Haus, najlepiej skontaktować się z naszymi doradcami. Sprawdź nasze projekty i powiedz, który Cię zainteresował, a my postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania!

Najnowsze wpisy

domek karo wolfhaus

Dom pasywny – co to jest i co warto o nim wiedzieć?

Domy pasywne to nowoczesne budynki spełniające najwyższe standardy w zakresie energooszczędności. Czy są one przyszłością budownictwa mieszkaniowego? Biorąc pod uwagę ich zalety, z pewnością mocno pretendują do tego tytułu. Co oznacza, że dom jest pasywny i dlaczego warto w niego zainwestować? Zapraszamy do lektury artykułu.

Czytaj dalej

Zalety i wady mieszkania w domu jednorodzinnym

Przymierzasz się do zmiany miejsca zamieszkania? Jeśli od zawsze marzył Ci się dom, lecz wraz z możliwościami pojawiły się i wątpliwości, czy to, aby na pewno dobre rozwiązanie – ten wpis jest właśnie dla Ciebie. Omawiamy zalety i wady mieszkania w domu jednorodzinnym i podpowiadamy, kiedy warto się na niego zdecydować.

Czytaj dalej
dom dla pary wolfhaus

Dom dla pary

Życie we dwoje może być jeszcze bardziej przyjemne, gdy toczy się we własnym domu. Niezależnie od tego, czy do jego budowy przychodzi po latach, czy na początku wspólnej drogi, podstawa to dobry projekt. Tylko jak go znaleźć? Przeczytaj nasz poradnik i nie zwlekaj z realizacją marzeń. Podpowiadamy, jakie warunki powinien spełniać funkcjonalny dom dla pary […]

Czytaj dalej