Zastanawiasz się, co oznacza to sformułowanie? Czy można kupić prawdziwy dom w paczce? Często tak nazywa się domy gotowe, czyli takich, których projekty zostały skrupulatnie opracowane, a komponenty do nich (elementy prefabrykowane) są już wyprodukowane. W praktyce więc taki dom jest gotowy i czeka, aż inwestor zdecyduje się go postawić na swojej działce. Sprawdź, czym dokładnie są domy z paczki oraz jakie są ich zalety.

Domy z paczki – specyfika

Firmy trudniące się budową domów z prefabrykatów, często mają w swojej ofercie domy z paczki. My nazywamy je gotowymi domami z półki WOLF Haus. To kolekcja zaprojektowana i stworzona tak, aby możliwe było zagwarantowanie Klientom możliwie najkrótszego czasu budowy oraz optymalizacji kosztów inwestycji.

Domy z prefabrykatów powstają w fabryce, a następnie na placu budowy są montowane przez ekipy specjalistów w całość. Wszystkie komponenty (elementy prefabrykowane), są starannie spasowane i wykonane z dbałością o każdy detal. Dzięki temu cały proces montażu przebiega szybko i sprawnie.

Domy z paczki odpowiadają na różne potrzeby użytkowe, jak i oczekiwania inwestorów. W WOLF Haus proponujemy gotowe domy parterowe i piętrowe, jak również te z poddaszem użytkowym. Jeśli jednak w ofercie nie ma idealnego projektu – bez obaw! Możemy zaadaptować projekt do Twoich wymogów lub stworzyć zupełnie nowy, indywidualnie dopasowany projekt domu modułowego.

Domy z paczki - co to jest

Jak wybrać projekt domu z paczki?

Domy z paczki to różne rozwiązania, odpowiadające na różne potrzeby Klientów. Projekty różnią się powierzchnią użytkową, bryłą budynku, stylem wykończenia, a także kosztami budowy. Pod uwagę przy wyborze należy wziąć pod uwagę przede wszystkim swoje potrzeby i oczekiwania, a także możliwości finansowe. Nie mniej ważne są też upodobania estetyczne – w końcu to będzie Twój przyszły dom! W katalogu domów z paczki można znaleźć zarówno propozycje nowoczesne, świetnie oddające ducha wielkomiejskiego krajobrazu, jak i te w klimacie rustykalnym, nawiązującym do wiejskiego klimatu i doskonale współgrające z naturą czy małomiasteczkowym otoczeniem.

Projekty domów gotowych to przemyślana i dopracowana koncepcja. Ich zadaniem jest zapewnienie wysokiego komfortu mieszkańcom, a jednocześnie mają zadbać o energooszczędność.  Na gotowe domy z półki WOLF Haus zdecydowało się już wielu inwestorów, którzy postawili na inwestycje realizowane z wykorzystaniem ciężkiego prefabrykatu drewnianego i innych, opatentowanych rozwiązań. Oferowane domy gwarantują wysoką jakość, solidność, a także znakomity mikroklimat domownikom.

Czym są domy z paczki

Ile kosztuje gotowy dom z półki WOLF Haus?

Domy z paczki budzą wiele emocji, a osoby zainteresowane zastanawiają się, ile właściwie kosztuje taki dom z półki? Otóż ceny są bardzo zróżnicowane, a wpływ na nie ma m.in. sam rodzaj domu (parterowy, piętrowy, parterowy z poddaszem użytkowym), metraż, rodzaj zastosowanych materiałów i standard wykończenia. Niezależnie od tego, celem jest to, aby połączyć jak najwyższą jakość zastosowanych prefabrykatów, przemyślany projekt i przystępną cenowo ofertę.

Domy z paczki to nie jedynie oszczędność czasu, ale i środków finansowych. Skorzystanie z takiego rozwiązania przekłada się bowiem na niższe koszty budowy, dzięki czemu cena gotowego domu jest jeszcze bardziej atrakcyjna niż w przypadku domu projektowanego i tworzonego pod indywidualne wytyczne. Aby poznać dokładną cenę domu gotowego z półki WOLF Haus, najlepiej skontaktować się z naszymi doradcami. Sprawdź nasze projekty i powiedz, który Cię zainteresował, a my postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania!

Najnowsze wpisy

dom prefabrykowany z częścią usługową

Dom prefabrykowany z częścią usługową. Jak może wyglądać?

Chcesz prowadzić swój biznes blisko miejsca zamieszkania, jednocześnie oddzielając życie zawodowe od prywatnego? Jest to możliwe nawet w tej samej lokalizacji! Planując budowę domu, wystarczy wziąć taką koncepcję pod uwagę, a potem po prostu wprowadzić ją w życie. W tym artykule omawiamy domy prefabrykowane, które są połączone z częścią usługową. Jak to może wyglądać w […]

Czytaj dalej
dom bez barier

Dom bez barier: prefabrykacja z myślą o osobach niepełnosprawnych

Dom prefabrykowany to budynek, który da się stworzyć w odpowiedzi na najróżniejsze potrzeby właścicieli. Wiąże się to z wprowadzaniem rozmaitych rozwiązań. Czasem wynikają one z marzeń i wizji przyszłych domowników, ale bywa i tak, że ich realizacja ma dużo większe znaczenie.

Czytaj dalej

Dom na miarę XXI wieku: jak się buduje z prefabrykatów?

Zmieniające się przepisy i coraz to nowsze trendy w budownictwie sprawiają, że każdy, kto obecnie podejmuje decyzję o budowie wymarzonego domu, musi się zmierzyć z wieloma dylematami. Podobnie zresztą wygląda to w przypadku typowo inwestycyjnego podejścia do tego tematu. Jeśli chcesz poznać długą listę istotnych szczegółów, dotyczących stawiania budynków w XXI wieku, to ten artykuł […]

Czytaj dalej