Zastanawiasz się, co oznacza to sformułowanie? Czy można kupić prawdziwy dom w paczce? Często tak nazywa się domy gotowe, czyli takich, których projekty zostały skrupulatnie opracowane, a komponenty do nich (elementy prefabrykowane) są już wyprodukowane. W praktyce więc taki dom jest gotowy i czeka, aż inwestor zdecyduje się go postawić na swojej działce. Sprawdź, czym dokładnie są domy z paczki oraz jakie są ich zalety.

Domy z paczki – specyfika

Firmy trudniące się budową domów z prefabrykatów, często mają w swojej ofercie domy z paczki. My nazywamy je gotowymi domami z półki WOLF Haus. To kolekcja zaprojektowana i stworzona tak, aby możliwe było zagwarantowanie Klientom możliwie najkrótszego czasu budowy oraz optymalizacji kosztów inwestycji.

Domy z prefabrykatów powstają w fabryce, a następnie na placu budowy są montowane przez ekipy specjalistów w całość. Wszystkie komponenty (elementy prefabrykowane), są starannie spasowane i wykonane z dbałością o każdy detal. Dzięki temu cały proces montażu przebiega szybko i sprawnie.

Domy z paczki odpowiadają na różne potrzeby użytkowe, jak i oczekiwania inwestorów. W WOLF Haus proponujemy gotowe domy parterowe i piętrowe, jak również te z poddaszem użytkowym. Jeśli jednak w ofercie nie ma idealnego projektu – bez obaw! Możemy zaadaptować projekt do Twoich wymogów lub stworzyć zupełnie nowy, indywidualnie dopasowany projekt domu modułowego.

Domy z paczki - co to jest

Jak wybrać projekt domu z paczki?

Domy z paczki to różne rozwiązania, odpowiadające na różne potrzeby Klientów. Projekty różnią się powierzchnią użytkową, bryłą budynku, stylem wykończenia, a także kosztami budowy. Pod uwagę przy wyborze należy wziąć pod uwagę przede wszystkim swoje potrzeby i oczekiwania, a także możliwości finansowe. Nie mniej ważne są też upodobania estetyczne – w końcu to będzie Twój przyszły dom! W katalogu domów z paczki można znaleźć zarówno propozycje nowoczesne, świetnie oddające ducha wielkomiejskiego krajobrazu, jak i te w klimacie rustykalnym, nawiązującym do wiejskiego klimatu i doskonale współgrające z naturą czy małomiasteczkowym otoczeniem.

Projekty domów gotowych to przemyślana i dopracowana koncepcja. Ich zadaniem jest zapewnienie wysokiego komfortu mieszkańcom, a jednocześnie mają zadbać o energooszczędność.  Na gotowe domy z półki WOLF Haus zdecydowało się już wielu inwestorów, którzy postawili na inwestycje realizowane z wykorzystaniem ciężkiego prefabrykatu drewnianego i innych, opatentowanych rozwiązań. Oferowane domy gwarantują wysoką jakość, solidność, a także znakomity mikroklimat domownikom.

Czym są domy z paczki

Ile kosztuje gotowy dom z półki WOLF Haus?

Domy z paczki budzą wiele emocji, a osoby zainteresowane zastanawiają się, ile właściwie kosztuje taki dom z półki? Otóż ceny są bardzo zróżnicowane, a wpływ na nie ma m.in. sam rodzaj domu (parterowy, piętrowy, parterowy z poddaszem użytkowym), metraż, rodzaj zastosowanych materiałów i standard wykończenia. Niezależnie od tego, celem jest to, aby połączyć jak najwyższą jakość zastosowanych prefabrykatów, przemyślany projekt i przystępną cenowo ofertę.

Domy z paczki to nie jedynie oszczędność czasu, ale i środków finansowych. Skorzystanie z takiego rozwiązania przekłada się bowiem na niższe koszty budowy, dzięki czemu cena gotowego domu jest jeszcze bardziej atrakcyjna niż w przypadku domu projektowanego i tworzonego pod indywidualne wytyczne. Aby poznać dokładną cenę domu gotowego z półki WOLF Haus, najlepiej skontaktować się z naszymi doradcami. Sprawdź nasze projekty i powiedz, który Cię zainteresował, a my postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania!

Najnowsze wpisy

Dom Lotos WOLF Haus

Dom dla 3-pokoleniowej rodziny

Dom dla kilkupokoleniowej rodziny to niemałe wyzwanie. Chodzi w końcu o to, by tak zagospodarować dostępną przestrzeń, żeby była ona dostosowana do potrzeb dziadków, dzieci i wnuków. Tak, by każdy miał poczucie prywatności i intymności, a zarazem był w stanie czerpać radość ze wspólnych chwil, spędzanych w rodzinnym gronie. W kolejnym poradniku WOLF Haus omawiamy […]

Czytaj dalej
nowoczesna stodoła Wolfhaus

Niewielki dom w minimalistycznym stylu – jak może wyglądać?

Minimalizm to styl życia, obejmujący bardzo wiele aspektów. Jednym kojarzy się z wysprzątaniem szafy i umieszczeniem w niej wyłącznie kilku czy kilkunastu zestawów ubrań, w których domownicy rzeczywiście chodzą. Kolejni mają tu na myśli niewielkie i przede wszystkim przemyślane zakupy spożywcze, które pozwalają nie marnować żywności.

Czytaj dalej
Dom Tiny od WOLF Haus

Dom 2-pokojowy – dla kogo będzie najlepszy?

Myśląc o wymarzonym domu, zwykle w głowie pojawia się wizja dużego obiektu z wieloma pomieszczeniami. Często lokujemy tam w wyobraźni dwie toalety, garderobę, dwie sypialnie, salon, kuchnię, pokój dla dziecka czy gabinet do pracy.

Czytaj dalej